360 Total Security Nasıl Silinir? Bilgisayardan Kaldırma Temizleme

360-total-security_3_900x586.jpg (900×586)

360 Total Security ilk çıktığı zamanlardan bu yana hızlı bir şekilde tanınmak için diğer ücretsiz programların içinde gömülü olarak gelip sizden izin almadan gizlice bilgisayara yüklenir.

Normalde 360 Total Security programı güvenilir ve ünlü bir güvenlik yazılımıdır. Yani tıpkı Kaspersky ve Norton gibi bilgisayarınızı korumaya yarar. Fakat kullanıcılardan izinsiz olarak bilgisayara yüklendiği için insanlar doğal olarak bu programı bir virüs olarak algılar ve bir an önce bilgisayardan silip kaldırmak ve kurtulmak ister. Aslında 360 Total Security son derece hızlı çalışan ve işini iyi yapan bir güvenlik programıdır.

İlk çıktığı zamanlarda bu programı kaldırmak çok zordu çünkü bilerek kaldırılmasını güçleştirmişlerdi. Fakat son zamanlarda 360 Total Security’nin yeni sürümlerini kaldırmak artık çok kolay.

Windows’un Program Ekle ve Kaldır penceresini açarak 360 Total Security programını bu listede bulun ve Kaldır yazan butona tıklayarak kaldırın.

Eğer hala kaldırırken sorun yaşıyorsanız, hata veriyorsa ve bir türlü kaldıramıyorsanız yada arkasında çöp dosyalar bırakıyorsa, Total Uninstall veya Revo Uninstaller programlarından birini 360 Total Security programını kesin olarak arkasında hiç iz bırakmadan silebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi