Ad-Aware Free Antivirus+ İndir Türkçe Ücretsiz Antivirüs Programı

Ad-Aware Free Antivirus+ gayet şık ve modern bir arayüze sahip olan, Türkçe dil desteği bulunan ve tamamen bedava olarak sunulan gelişmiş bir antivirüs yazılımıdır.

Diğer antivirüs programlarından farklı olarak Ad-Aware Free Antivirus+ programı casus yazılımları da engelleyebiliyor. Böylece truva atı, rootkit, bot, hacker saldırısı ve arayıcılar gibi sanal tehditlerden de korunmuş oluyorsunuz. Üstelik kişisel bilgileriniz de korunmuş oluyor.

Ad-Aware Free Antivirus+ programı Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızın şifresini koruyarak çalınmasını önler. Ayrıca e-posta ile size gelen virüslere karşı önlemini alır. Bunların yanı sıra internetten indirdiğiniz tüm dosyaları kontrol ederek virüs tehlikesi olanları engeller.

Ad-Aware Free Antivirus+ programıyla hızlı tarama, tam (derin) tarama ve özel tarama (seçtiğiniz sürücüleri tarar) yaptırabilirsiniz. Tarama sonucunda bulunan tehditleri silebilir, karantinaya alabilir veya hiçbir işlem yapmadan atlayabilirsiniz.

Ad-Aware Free Antivirus+ programının sahip olduğu oyun modunu aktif ederek oyunlar sırasında rahatsız edilmenin önüne geçebilirsiniz. Siz oyun oynarken Ad-Aware Free Antivirus+ asla uyarı penceresi falan açmaz ve ses çıkararak sizi rahatsız etmez yada oyunları yavaşlatmaz.

Önemli Uyarı: Programı ücretsiz kullanmak için e-posta hesabınızla kaydolun ve size gönderilen ürün anahtarıyla programı etkinleştirin. Programı bilgisayara yüklerken karşınıza çıkacak olan reklam tekliflerinin kutusundaki işaretleri kaldırarak kurulumu gerçekleştirin.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 2.46 MB
Ad-Aware Free Antivirus+ İndir
Ad-Aware Free Antivirus+ Alternatif İndirme Linki

Ad-Aware Free Antivirus+ Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi