Ana Sayfa Programlar Advanced SystemCare İndir Türkçe Sistem Hızlandırma ve Temizleme Programı

Advanced SystemCare İndir Türkçe Sistem Hızlandırma ve Temizleme Programı

878
0

Advanced SystemCare, bugüne kadarki en gelişmiş sistem bakım, onarım ve temizlik programıdır. Bir kere programın o kadar modern ve şık bir arayüzü var ki, tek başına o bile güven vermeye yetiyor.

Advanced SystemCare programının ücretsiz olarak sunulması ve Türkçe dil desteğine sahip olması, onu Türk kullanıcılar arasında bir numara yapmaya yetiyor. Fakat tabii ki bu kadarla kalmıyor. Ben ne yazarsam yazayım, sizin kullanırken duyacağınız memnuniyet hissini anlatamam. Ama böylesine kaliteli bir programın yapılabilmesine mi yoksa ücretsiz olarak sunulmasına mı daha çok şaşıracağınızı bilemiyorum.

Advanced SystemCare bulabileceğiniz en iyi bilgisayar optimizasyon yazılımıdır ve sisteme komple bir bakım ve onarım uygular. Programın birkaç dakika hatta bazen birkaç saniye içinde yüzlerce hatayı bulup düzelttiğini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Son derece hızlı çalışıyor ve tespit ettiği sorunların hepsini başarıyla çözüyor.

Örneğin gereksiz dosyaları temizleme, bozuk kayıt defteri girdilerini silerek optimize etme, disk birleştirme, bilgisayarın açılışını ve kapanışını hızlandırma, internet tarayıcılarındaki zararlı ve virüslü eklentileri kaldırma, ana sayfa virüsleri bulaştıysa, ana sayfayı istediğiniz gibi ayarlama, internet geçmişini ve son yapılanları silme, oyunları hızlandırma ve internet bağlantı hızını yükseltme gibi muhteşem özelliklerin hepsine ve çok daha fazlasına sahiptir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 46 MB

Advanced SystemCare İndir

Advanced SystemCare Alternatif İndirme Linki

Advanced SystemCare Alternatif İndirme Linki 2

Advanced SystemCare Ekran Görüntüleri

Önceki İçerikAdvanced Uninstaller PRO İndir Program Kaldırıcı ve Gereksiz Dosya Silici
Sonraki İçerikGame Booster İndir Türkçe Ücretsiz Oyunları Hızlandırmak İçin Program

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz