Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Hızlı Bağlan Çağrı Merkezi

2016-06-24_21-47-15

Genellikle bankaların müşteri hizmetlerini aradığınız zaman telesekreter devreye girer ve dakikalarca sizi boş boş konuşarak bekletir. Bazen buna vaktiniz olmayabilir hatta sabrınız da olmayabilir.

Müşteri Hizmetleri No: (0212) 444 2525

Bu gibi durumlarda telefonda hiç beklemeden doğrudan doğruya müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak isterseniz, aradığınızda önce 2 tuşuna basın, sonra TC kimlik numarasını tuşlayın ve ardından önce 2 sonra 0(sıfır) ve sonra da 2 tuşuna basın. Böylece direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaktır.

Akbank müşteri hizmetleri, çağrı merkezi iletişim telefon numarası

4440072

0 850 2222525

Müşteri temsilcisine direk  bağlanmak için sırasıyla 2 – TC Kimlik Numaranızı giriniz – NEO kart şifrenizi giriniz – 2– 2 –0tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Akbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda karşınıza aşağıda ki seçenekler çıkacak.

1. Kredi kartı işlemleri için basmanız gereken tuş “1”
2. Bankacılık işlemleri için ( Hesap no, müşteri no ya da TC kimlik numarası giriliyor) basmanız gereken tuş “2”
3. Kredi kartı ve banka kartı şifre işlemleri için basmanız gereken tuş “3”
4. Başvuru işlemleri için basmanız gereken tuş “4”
5. Akbank direkt şifre ve destek işlemleri içinbasmanız gereken tuş “5”
6. Kayıp yada çalıntı kart bildiriminde bulunmak için basmanız gereken tuş “6”
8. İngilizce menü için 8’i tuşlayınız.

Akbank Müşteri Hizmetleri (Hızlı Bağlanma)

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası:  444 25 25  veya 0850 222 2525 nolu telefonu aradınız. Akbank Müşteri temsilcisi açmıyor mu? Cevap vermiyor mu? O halde operatöre bağlanmak için güncel yöntemi açıklıyoruz.
Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanmak istiyorsanız denenmiş ve en hızlı bağlanma, yöntemi ister çalışma saatleri, ister gece olsun işliyor. Fakat gece aradığınızda çok daha kısa sürede bağlanıyor.
444 00 72 nolu telefondan hiçbir tuşa basmadan direkt Müşteri Hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Onun haricinde;
Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma için 444 25 25 nolu telefonunu aradıktan sonra,
2 tuşuna basın ve TC Kimlik numaranızı girin. Arkasından Neo kart şifrenizi girin.
Sistem, Adınızı söyledikten sonra, hemen 9 tuşuna basın.
Müşteri temsilcisine ulaşmak için arka arkaya : 1-2-0 tuşlarına bastığınızda Müsteri Temsilcisi karşınıza çıkacaktır.

AKBANK ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Sabit telefondan ve cep telefonundan varsa her yöne dakikalarınızdan yoksa normal konuşma ücretiyle aramak için 444 00 72 ;
08502222525 numaralarını arayınız.

Beklemeden hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız:

  1. Adım: telefonun tuşlarından 2 ye basınız.
  2. Adım: TC Kimlik numaranızı giriniz.
  3. Adım: Sizden istenen kart bilgilerinizi telefonunuzun tuşları yardımıyla giriniz.
  4. Adım: Sırasıyla önce 2 ye sonra tekrar 2 ye sonra 0 a basınız.

Akbank müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizde yukarıdaki akbank çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız hızlı bir şekilde müşteri temsilcisiyle görüşmek için yukarıdaki dört adımı uygulayabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Akbank’ın bireysel ve kurumsal müşterileri için ayrı ayrı oluşturduğu müşteri hizmetleri numaraları her türlü bankacılık işlemleriniz için kullanabileceğiniz özelliktedir. Hesap bilgilerine ulaşma , havale EFT işlemleri , kredi kartı menüleri , ödemeler , ödeme talimatları , kart ve kredi başvuruları , internet şubesi ve telefon şubesi şifre ve kullanım bilgileri gibi bir çok işleme ulaşabileceğiniz Akbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.Özellikle bireysel kullanıcılar için akşam saatlerinden müşteri hizmetlerinden destek almak yoğunluk gündüz saatlerine göre daha az olacağından ötürü zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 444 25 25numaralı telefon Akbank bireysel müşterileri için hizmet sunduğu bireysel çağrı merkezinin telefonudur.Sabit hatlar üzerinden 0850 222 25 25 numaralı telefon kullanılmaktadır.

Bu numaralardan Akbank müşteri hizmetlerine ulaştığınızda sadece sesli yanıt sisteminden dahi bir çok konuda destek alabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminden gerekli bilgileri öğrenemediğiniz da yada yatırım işlemleri gibi daha detaylı işlemler yapmak istediğiniz deneyimli temsilci kadrosuna bağlanarak işlemlerinizi temsilci aracılığı ile gerçekleştirmeniz de mümkün. Üstelik müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız bir çok işlemde banka şubelerinden alınan işlem ücretleri alınmadığı için daha avantajlı olacaksınız.

Telefon bankacılığı üzerinden parasal işlemlerinizi yapabilmeniz için öncelikle şubeden bireysel bankacılık hizmet sözleşmesini imzalayarak bir karta ait şifre bilgilerini almanız gerekmektedir.Daha sonrasında müşteri numaranız ve kart şifreniz ile müşteri hizmetleri üzerinden bir çok işlemi engelsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Ancak telefon bankacılığı işlemlerinde  yüksek hacimdeki nakitlerle işlem yapmak niyetindeyseniz bu limitleri öncesinde gene şubeye vereceğiniz bir dilekçe ile yükseltmeniz sizler için kolaylık sağlayacaktır.

Eğer kobi olarak Akbank müşterisi iseniz size özel olarak oluşturulan 444 23 23 numaralı müşteri hizmetleri hattından daha hızlı olarak hizmet alabileceğinizden bireysel çağrı merkezi numarası yerine bu numara üzerinden işlem yapmanızı öneriyoruz. Bu hizmet numarasından sadece kobinize özel işlemler yapabilir , kobilerde uzman temsilcilerden detaylı bilgiler alabilir ve işlemlerinizi kısa sürede sorunsuzca tamamlayabilirsiniz.

Akbank Müşteri temsilcisine bağlanmak

4440072

Akbank Private Banking Telefon Numarası

0 850 2222525

Müşteri temsilcisine direk  bağlanmak için sırasıyla 2 – TC Kimlik Numaranızı giriniz – NEO kart şifrenizi giriniz – 2– 2 –0tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Artık bu yöntem sayesinde bundan sonra telefonda sizi boşu boşuna dakikalarca bekleten otomatik konuşmalardan ve yapılan gereksiz reklamlardan kurtulacaksınız. Özellikle de insanların acil bir işi olduğunda ve hemen müşteri hizmetlerine bağlanıp işini halletmek istediğinde, bunca zaman alıcı konuşmalar ve gereksiz beklemeler gerçekten çok sinir bozucu oluyordu…


Yayımlandı

kategorisi