Ana Sayfa Mobil Android Android DNS Ayarı Değiştirme Programı Rootsuz Ücretsiz İndir

Android DNS Ayarı Değiştirme Programı Rootsuz Ücretsiz İndir

1295
0

Opera VPN for Android uygulaması dünyaca ünlü Opera tarayıcısının üreticisi tarafından üretilmiş tamamen ücretsiz bir dns (ip adresi) değiştirme programıdır. Üstelik kullanması çok kolay.

Opera VPN for Android İndir

Uygulamayı telefona yükleyip çalıştırdığınız zaman alttaki resimde görülen ana ekranı açılacak.

change region

Yukarıdaki resimde ekranın en üst kısmında üç adet simge görüyorsunuz. Bu simgelere tıklayarak 3 farklı sekmeyi açabilirsiniz. İlk sekmedeki ekranda Change Region butonuna tıklayınca yeni bir menü açılacak ve buradan bir ülke seçip o ülkenin DNS adresiyle internete bağlanacaksınız. Ben şahsen ya United States yani ABD ya da Germany yani Almanya’yı tercih ediyorum. Benim tecrübelerime göre bunlar genellikle daha hızlı oluyorlar.

Seçtikten sonra alttaki resimde yine üst tarafta ok işaretiyle gösterilen ortadaki simgeye tıklayın. Açılan ekranda Connect yazan butona tıklayın. Böylece az önce seçmiş olduğunuz ülkenin DNS adresini otomatik olarak kullanmaya başlayacaksınız.

tabs

Bağlandığınız zaman ekrandaki yazılar aşağıdaki gibi yeşil renkli olacak. Buradaki Test Again butonuna tıklayarak DNS adresini test edebilirsiniz.

test wifi security

Opera VPN for Android İndir

Önceki İçerikWindows 10 Video Düzenleme Programı Ücretsiz İndir
Sonraki İçerikFacebook’ta okunan mesajı okunmadı olarak işaretle mesaj görüldü bildirimi kaldırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz