Ana Sayfa Mobil Android Android En İyi Fotoğraf Çekme Uygulaması Yüz Güzelleştirme Filtre

Android En İyi Fotoğraf Çekme Uygulaması Yüz Güzelleştirme Filtre

233
0

Normalde akıllı cep telefonuyla fotoğraf çekmek ve çekilen bu resmi daha etkileyici bir hale getirmek için düzenlemek farklı iki şeydir. Fakat Sweet Selfie Camera adlı bu ücretsiz Android uygulaması sayesinde artık bu iki farklı işlemi birleştirerek tek bir işe dönüştürebilirsiniz. Böylece hem zamanı boşa harcamamış olursunuz, hem de işiniz kolaylaşacağı için fotoğraf çekmek çok daha büyük bir keyif haline gelir.

Sweet Selfie Camera uygulamasında çok sayıda hazır filtre ve diğer özel efektler bulunuyor. Bunlar arasından dilediğiniz birini seçip ardından fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.  Ayrıca programın otomatik güzelleştirme fonksiyonu da çok işinize yarayacak. Üstelik sayısız öz çekim filtresi, bulanıklaştırma, resim düzenleyici editörü, selfie rozetleri, ayna yansıtma efekti ve emoji özelliği bulunan bu uygulama tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Android En İyi Fotoğraf Çekme Programı

Sweet Selfie Camera – Fotoğraf Güzelleştirme ve En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamasının Başlıca Özellikleri

Programın içindeki kullanıma hazır olarak gelen entegre filtreli kolayca seçerek ardından fotoğraf çekme ve bu filtrelerin anında otomatik uygulanmasını sağlama.

İçinde hazır olarak gelen entegre fotoğraf editörünü kullanarak çekilen resimleri dilediğiniz gibi düzenleme ve değiştirme imkanı.

Android’li telefonlar için Sweet Selfie Camera adlı ücretsiz Android uygulamasını Google Play mağazasından direk cihaza yüklemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cam001.selfie&hl=tr

Önceki İçerikAndroid Telefon Yasaklı Sitelere Giriş Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikAndroid En İyi Şifre Saklama ve Şifre Yöneticisi Programı Ücretsiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz