Ana Sayfa Mobil Android Android Hızlandırılmış ve Tekrar Eden (Döngülü) Video Uygulaması

Android Hızlandırılmış ve Tekrar Eden (Döngülü) Video Uygulaması

811
0

Android’li telefon ve tabletler için tamamen ücretsiz olarak sunulan Motion Stills isimli bir uygulama sayesinde döngüsel olarak kendisini tekrar eden, yani başa sararak yeniden oynatan videolar oluşturabilir yada hızlandırılmış videolar hazırlayabilirsiniz. Hatta hem tekrar eden hem de döngülü video yapabilirsiniz.

Mesela bu uygulamayı kullanarak 3 saniyelik kısa videolar çekip onları otomatik olarak tekrar eden videoya dönüştürebilir yada hızlandırılmış videoya çevirebilirsiniz.

Ayrıca 1 dakikaya kadar uzun videolar da çekebilir ve onları hızlandırılmış hale getirebilirsiniz.

Bu programı kullanmak son derece kolay.  Öncelikle bu harika uygulamayı çalıştırın. Ardından Motion Stills (video oynatma tarzları) seçeneklerinden birini seçin. Daha sonra Fast Forward (Hızlı ileri sarma) modlarından birini seçin ve videoyu çekmeye yani kaydetmeye başlayın.

Aşağıdaki resimlerde uygulamanın nasıl kullanılacağına ilişkin açıklamalar bulunmaktadır.

Döngülü yada hızlandırılan bir video çektikten sonra GIF olarak yada video dosyası olarak bilgisayara kaydedebilir ve böylece arkadaşlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz videoları Add to movie seçeneğini kullanarak birleştirebilir ve tek bir film haline getirebilirsiniz.

Android için Motion Stills uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Önceki İçerikWindows 10 İçin WhatsApp Uygulaması İndir (Bilgisayar İçin PC)
Sonraki İçerikTwitter Hesabı Ne Zaman Açılmış Öğrenme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz