Android İçin Limewire İndir Gezginler

2016-04-21_03-26-16

Yazıya başlamadan önce acı gerçeği itiraf etmem gerekiyor. Maalesef Limwire programı tarihin tozlu sayfalarına karıştı. Bir zamanlar film, müzik, mp3, şarkı, oyun ve program indirmenin vazgeçilmez ismi olan Limewire programı açılan mahkeme sonucu kapatıldı. Yani programı artık indiremezsiniz, indirseniz bile düzgün çalıştıramazsınız çünkü Limewire ağı artık desteklenmiyor.

Fakat günümüzde bunun için üzülmeye hiç gerek yok. Çünkü Limewire programının yaptıklarının hepsini hatta çok daha fazlasını yapabilen programlar var.

Mesela şuan için en iyi alternatif FrostWire uygulamasıdır. Android mağazasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program sayesinde cep telefonunuza internetten her türlü yerli yabancı müziği anında tek tıkla indirebilirsiniz. Programı kullanmak çok basit. Zaten yukarıda ve aşağıda verdiğim ekran görüntülerine bakarak ne yapacağınızı hemen anlıyorsunuz. Uygulama açılınca “Search” yazan butona tıklayın, arama kutusundan şarkının ismini yazın ve çıkan listeden indirme butonuna tıklayarak indirmeye başlayın. Hepsi bu kadar kolay işte!

2016-04-21_03-26-57

2016-04-21_03-26-02

Android İçin Limewire (Frostwire) İndir 


Yayımlandı

kategorisi