Ana Sayfa Mobil Android Android SD Karttaki Müzikleri Dinleme Uygulaması Android iPhone İçin

Android SD Karttaki Müzikleri Dinleme Uygulaması Android iPhone İçin

31
0

Eskiden MP3 Çalar diye bilinen cihazlar vardı ve müzik severler için oldukça popülerdi. Fakat sonradan akıllı telefon teknolojilerinin iyice gelişmesinin ardından MP3 çalarlar rafa kalktı diyebiliriz. Çünkü artık gerek kalmadı.

İnsanlar her gün cep telefonlarında çok sayıda müzik indirip internet bağlantısına gerek kalmadan dinliyor. Fakat telefonun hafızasında yer olmayanlar doğal olarak diğer çok sayıda müzik dosyasını SD karta atıyor. Ama gelin görün ki, SD karta kaydedilen müzikleri varsayılan müzik çalar uygulaması görmüyor dolayısıyla oynatmıyor.

Bu sorunu aşmak için yani SD karta atılan müzikleri dinlemek için ünlü VLC Player uygulamasını kullanacağız.

Bilgisayar kullanan herkesin yakından tanıdığı VLC Player çok gelişmiş bir medya oynatıcısı ve her formatı açabilme özelliğiyle üne kavuştu. Üstelik bu şöhretini mobil telefonlarda da koruyor.

VLC programı SD kartta yer alan müzikleri otomatik algılayabiliyor veya el yordamıyla SD kartı seçip dilediğiniz müziğe dokunarak dinlemeye başlıyorsunuz.

VLC sadece bir müzik oynatıcı değil, aslında bir medya oynatıcıdır. Müzik dinlemek isteyenler için tüm ses uzantılarını açabilen, tam teşekkülü profesyonel bir ses oynatıcı olduğunu söyleyebiliriz. Hem çevrimiçi, hem de çevrimdışı müzik dinlemede işini son derece iyi yapıyor.

Vlc-Screen

Ekolayzer fonksiyonunu kullanabilir, filtreler uygulayabilir, müzikleri işlemden geçirebilir ve çok katmanlı ses parçalarını oynatabilirsiniz.

Sadece sesi değil, müziğin parlaklığını, bass ayarını, yüksek notaları ve diğer özellikleri değiştirebilirsiniz.

VLC sayesinde albüm kapaklarını görebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama Bluetooth hoparlör, stereo sistem ve kulaklık gibi müzik dinleme cihazlarını algılayabilir ve her şartta müzik çalmaya devam eder.

Vlc-Screen2

Üstelik bu program tamamen bedava. Hiçbir aylık yada yıllık ücret ödemeniz gerekmiyor. Kaydolmaya da lüzum yok. Sorunsuz müzik dinlemek için bulacağınız en iyi araç.

VLC İndir (Android için)

VLC İndir (iPhone için)

Önceki İçerikWordPress reCAPTCHA Ekleme, Ben Robot Değilim Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikPS4’e SSD Takınca Hızlanır Mı? İşte Test Sonuçları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz