Ana Sayfa Mobil Android Android şifreyi yanlış girince fotoğraf çekme uygulamaları 2019

Android şifreyi yanlış girince fotoğraf çekme uygulamaları 2019

858
0

Telefonun başında yokken telefonunuzu kurcalamak isteyenlerin, içerisine girip mesajlarınızı okumak veya fotoğraf ve videolarınıza, yada rehberdeki kişilere bakmak isteyenlerin kim olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Bunun için şifreyi yanlış girince fotoğraf çekme programlarından faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda Android için şifreyi yanlış girince fotoğraf çekme uygulamalarını paylaşıyoruz. Hem de piyasadaki en iyilerini ve ücretsiz olanlarını sunuyoruz…

CM Locker Güvenlik

Telefonuna kim burnunu sokuyor? Yanlış parolayı giren herkesi anında yakalayan CM Locker Güvenlik ile artık bunu kesin bir şekilde görebilirsiniz. Çünkü resmini çekiyor.
Bu uygulamayı Google Play mağazasından yüklemek için buraya tıklayınız.
Bu program şifre bir defa yanlış girildiğinde fotoğraf çekiyor. Ekran kilidini her kapadığında uygulamalar tekrar kilitleniyor. İstersen bunu 3 dakikaya ayarlayabiliyorsun. Yani ekranı kapadıktan 3 dakika sonra uygulamalar kilitlenebiliyor.

Lockwatch – Thief Catcher

Telefonunuzu bir yerde unuttuğunuz zaman yada masada bırakıp lavaboya falan gittiğinizde gizlice şifresini girip açmaya çalışan kişilerin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Lockwatch uygulaması bunu sizin için ücretsiz olarak yapıyor.
Üstelik çektiği fotoğrafı size e-posta ile yolluyor. Dolayısıyla telefonunuz çalınsa bile onu bulan yada çalan kişiyi görebiliyorsunuz.

Kim benim telefon kilidini açmaya çalıştı ?

Sizden izinsiz telefonun tuş kilidini açmaya çalışanları bulmak ister misiniz? Mesela bazı tanıdıkları telefonunuzu kurcalarken mi gördünüz ve inkar mı ediyor? Bunu kanıtlamak çok kolay. Eğer cihazı açmaya çalışırken yanlış şifre girdiyse, bu program anında fotoğrafını çekiyor. Böylece artık itiraf etmek zorunda kalacak.

Hidden Eye: Catch your friends

Yukarıdaki resimden de anlayacağınız üzre, telefonunuzu siz yokken açmaya çalışan ve yanlış şifre giren herkesin anında resmini çekiyor. Üstelik günü ve saatiyle birlikte bu fotoğrafı görebiliyorsunuz.
Önceki İçerikEn İyi 10 Çevrimdışı Harita Uygulaması Android ve iPhone İçin
Sonraki İçerikEn İyi 10 Android Şifre Yöneticisi 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz