Android Silinen Fotoğrafları Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Restore Image

Restore Image (Super Easy) poster

Tamamen bedava olan uygulamalar içerisinde yanlışlıkla silinen resimleri geri getirmek için bulabileceğiniz en başarılı program Restore Image uygulamasıdır.

Bir kere programın kolay kullanılabilirliği gerçekten büyük bir avantaj. Üstelik telefonun kendi iç hafızasından yada SD karttan silinen fotoğrafları kurtarma imkanı sunuyor.

Restore Image programını çalıştırdığınız zaman telefonu tarıyor ve bulduğu fotoğrafları liste halinde gösteriyor. Seçtiğiniz resimleri tek tıkla kurtarabiliyorsunuz. Rootsuz cihazlarda da çalışır. Telefona root atmanıza gerek yoktur.

Ancak herhangi bir dosya kurtarma programıyla silinen dosyaları kurtarmak için ilk şart silinmiş verinin erine başka bir verinin yazılmamış olmasıdır. Eğer silinen fotoğrafın yerine şansınıza başka bir veri yazılmışsa işiniz zor demektir. Fotoğrafı kurtarma şansınızı arttırmak için silinen fotoğrafı olabildiğince çabuk kurtarma işlemine başlamanız gerekir. Silindikten sonra zaman aleyhinize işler ve aradan çok zaman geçmeden yani üzerine başka veriler yazılmadan Restore Image uygulamasını kullanarak derhal kurtarma işlemini yapın.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Android

Restore Image İndir

Android Silinen Fotoğrafları Kurtarma Programı Ekran Görüntüleri

Restore Image (Super Easy) apk screenshot


Yayımlandı

kategorisi