Ana Sayfa Mobil Android Android Telefon Hızlandırma Bakım Uygulaması Ücretsiz İndir Turbo Cleaner

Android Telefon Hızlandırma Bakım Uygulaması Ücretsiz İndir Turbo Cleaner

929
0

Turbo Cleaner

Hem uzun süredir kullandığınız için yıpranan telefonunuza bakım yapmak, hem son zamanlarda iyice yavaşlayan telefonu hızlandırmak hem de şarjı çok çabuk biten telefonun pil ömrünü uzatmak için Turbo Cleaner programını kullanabilirsiniz.

Tamamen bedava bir optimizasyon programı olan Turbo Cleaner sayesinde telefondan maksimum performansı alabilirsiniz. Mesela sistem kaynaklarını gereksiz olarak tüketen uygulamaları bulup engeller. Dilerseniz tek tıkla RAM temizleyebilir yani RAM’i boşaltabilir ve böylece uygulama yada oyunların daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Telefonu şişirip yavaşlamasına neden olan tüm dosyaları tespit eden Turbo Cleaner programının gereksiz dosya temizleme aracını kullanarak tüm bu yavaşlatıcı şeyleri tek tıkla silebilirsiniz. Böylece hem telefonu hızlandırıp hem de hafızada fazladan boş yer kazanmış olursunuz. Ayrıca pil ömrünü kısaltan tüm uygulamaları bulan Tubo Cleaner bu uygulamaları zorla durdurarak şarjınızın çok daha uzun dayanmasını sağlar.

Rootsuz olarak da çalışan Turbo Cleaner uygulaması tableti ve telefonu aşırı ısındıran uygulamaları da tespit edebiliyor.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Android

Turbo Cleaner İndir

Android Telefon Hızlandırma Bakım Uygulaması Ekran Görüntüleri

Turbo Cleaner 2

Turbo Cleaner 3

Turbo Cleaner 4

Önceki İçerikAndroid İçin Zikirmatik Uygulaması Türkçe Ücretsiz Zikir Çekme Programı İndir
Sonraki İçerikEn İyi Türkçe Sözlük Uygulaması Android İçin İnternetsiz Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz