Ana Sayfa Programlar Android Telefonu Bilgisayardan Yönetme Kullanma Programı Arama Yap SMS Mesaj Yolla!

Android Telefonu Bilgisayardan Yönetme Kullanma Programı Arama Yap SMS Mesaj Yolla!

908
0

Virtoo ücretsiz bir bilgisayar programıdır ve bu yazılım sayesinde herhangi bir Android akıllı telefonu bilgisayardan yönetebilirsiniz.

Örneğin bilgisayardaki programı kullanarak telefon üzerinden başka birini arayıp konuşabilir, kısa mesaj yollayabilir, gelen mesajları okuyabilir, telefona yüklü olan bütün uygulamaları açıp kullanabilirsiniz.

Üstelik tüm bunları yaparken telefona dokunmaya bile hiç gerek kalmıyor.

Tek yapmanız gereken Virtoo programını bilgisayara yüklemek, Virtoo uygulamasını Android telefona yüklemek ve bu ikisini Bluetooth üzerinden birbirine bağlamak.

Böylece bilgisayarınızda Android ekranına benzer bir program penceresi açılacak ve sol taraftaki farklı sekmelere tıklayarak her türlü işlemi kolaylıkla yapabileceksiniz.

use android from pc

Kurulum:

İlk olarak hem telefonda hem de dizüstü bilgisayarda Bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin olun. Çünkü bağlantı bluetooth ile gerçekleşecek.

Önce buraya tıklayarak bilgisayar programını indirin ve bilgisayara kurun. Programı çalıştırınca sizden Android telefonu bilgisayara bağlamanızı isteyen bir mesaj görünecek.

Ardından buraya tıklayarak Android uygulamasını telefona yükleyin. Uygulamayı çalıştırınca ekranda bir kod gözükecek. Telefonda görünen bu kodu bilgisayar programındaki kutuya girin.

Aşağıdaki resimde uygulamadaki kodu ve programda nereye gireceğinizi görebilirsiniz.

Ardından Next butonuna tıklayın. Karşınıza yeni bir kod çıkacak. bu kodu bu kez telefondaki uygulamaya girin. Böylece telefonla bilgisayarı birbirine bağlamış olacaksınız.

Bilgisayar programının penceresinde sol taraftaki sekmelere göz atın. En üstteki çan zili simgesine tıklayarak bildirimleri okuyabilirsiniz. Onun hemen altındaki telefon simgesine tıklayarak dilediğiniz kişiyi bilgisayardan arayabilirsiniz. Onun altındaki kişi simgesi ise rehberinizi gösterecektir. Onun altındaki yuvarlak simgeye tıklayarak mesajları okuyabilirsiniz. Onun hemen altındaki kare şeklindeki 6 noktadan oluşan simgeye tıklayarak telefonu yönetebilir ve dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Virtoo programı sayesinde telefona yüklediğiniz uygulamayı kullanarak telefondan bilgisayarı da yönetebilirsiniz. Mesela seçtiğiniz videoyu bilgisayarda çalıştırabilir veya bilgisayarı kapatabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz