Ana Sayfa Teknoloji Güvenlik Antivirüs Lisans Yenileme Programı 2017 Deneme Sürümü Uzatma Sıfırlama

Antivirüs Lisans Yenileme Programı 2017 Deneme Sürümü Uzatma Sıfırlama

2466
0

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi tüm ücretli antivirüs programlarının fiyatları gerçekten ateş pahası. Tutup da çok ucuzuna para verince de insanın içi rahat etmiyor. Çünkü ucuz etin yahnisi tatsız (yavan) olur diye de bir söz var. Fakat burada anlatacağım yöntemlerle dünyanın en iyi antivirüs programlarını sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Normalde tüm antivirüs programlarının ücretsiz olarak 30 günlük deneme sürümü vardır. Bizim yapacağımız şey ise deneme sürümü bittikten sonra, bu süreyi uzatmak yani deneme sürümünü sıfırlamaktan ibarettir. Böylece her 30 günün sonunda aynı işlemi yaparak dilediğiniz antivirüs veya internet security programını istediğiniz süre kadar kullanabilirsiniz.

Nirsoft RunAsDate

Bu program kullandığınız antivirüs programı için zamanı bilerek yanlış gösteriyor. Böylece deneme süresi bitimine yakın, bu programı açıp tarihi geri alarak deneme süresini bir 30 gün daha uzatabilirsiniz.

RunAsDate

Bu programın penceresinde Application to run kısmından antivirüs programının exe dosyasını seçin. Kurulum klasöründe bu dosyayı bulabilirsiniz.

Date / Time kısmından deneme sürümü 30 günse 29 gün önceye tarihi ayarlayın. Ardından Run butonuna tıklayın. Şimdi ise Create Desktop Shortcut kısmına masaüstüne oluşturacağınız kısayol için bir isim girin. Mesela AVG antivirüsü kullanıyorsnaız, AVG-suresiz yazabilirsiniz. Son olarak Close butonuna tıklayıp kapatın. Bundan sonra bu antivirüs programını çalıştırmak için masaüstünde az önce oluşturduğunuz kısayola tıklayın ve süresiz kullanın.

Not: Bu yöntemi sadece antivirüsler için değil diğer her türlü programın deneme sürümü için de kullanabilirsiniz.

RunAsDate İndir (Ücretsiz)

Trial-Reset

Trial-Reset

Normalde antivirüs programının deneme sürümünü bilgisayardan kaldırınca, deneme sürümüyle ilgili bilgiler kayıt defterinden silinmez. Dolayısıyla bir daha aynı programın deneme sürümünü kullanamazsınız. Fakat Trial-Reset programı deneme sürümünün geride bıraktığı verileri kökten siler.

Bunun için programı çalıştırınca Scan butonuna tıklayarak tarama yaptırın. Taramanın sonucunda bilgisayarda kullandığınız tüm ücretli programların lisans verileri liste halinde gösterilecek. Bu listeden deneme yanılma yöntemiyle satırları silerek, antivirüs programını tekrar yükleyin ve deneme sürümünü kullanmanıza izin vermezse diğer satırları silerek devam edin. Birkaç dakika içinde doğru bilgileri silmiş olacaksınız.

Not: Bu yöntemi sadece antivirüsler için değil diğer her türlü programın deneme sürümü için de kullanabilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayınız (ücretsiz).

Time Stopper

Tıpkı yukarıda açıkladığım RunAsDate programı gibi, bu programla da deneme sürümü için zaman algısını bozarak süreyi uzatıyorsunuz.

Time Stopper

Programı çalıştırınca pencerenin en üstündeki kısımdan antivirüs programının exe dosyasını seçin. Hemen altından bulunduğunuz günden daha önceki bir tarihi seçin. Eğer 20 gündür deneme sürümünü kullanıyorsanız, 19 gün öncesini seçin. Create desktop short-cut kısmından masaüstünde oluşturulacak kısayol simgesi için bir isim girin. Bundan sonra bu programı oluşturacağınız bu kısayol simgesine tıklayarak çalıştırmanız yeterli olacaktır. Exit butonuna tıklayıp kapatabilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayınız (ücretsiz).

Registry Trash Keys Finder

Registry Trash Keys Finder Full version

Bu programla da antivirüs programının deneme sürümü lisans bilgilerini kayıt defterinden kolayca silerek, deneme süresini uzatabilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayınız (ücretsiz).

Önceki İçerikAntivirüs Programı Kurulumu Resimli Anlatım
Sonraki İçerikAntivirüs programı açılmıyor ne yapmalıyım? çözüm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz