AnyDesk İndir (Ücretsiz ve Türkçe) Uzak masaüstü erişim yazılımı

AnyDesk İndir (Ücretsiz ve Türkçe) Uzak masaüstü erişim yazılımı

AnyDesk İndir (Ücretsiz ve Türkçe) Uzak masaüstü erişim yazılımı

AnyDesk, bilgisayarlara uzaktan erişim sağlayan ücretsiz bir uzak masaüstü aracıdır. Kullanıcılar, Windows, Mac, Linux, FreeBSD işletim sistemleri için yüklenebilen uygulama aracılığıyla kişisel bilgisayarlarına erişebilirler. Ayrıca iOS ve Android için mobil sürümleri de bulunmaktadır. En son sürümü, Android cihazların uzaktan kontrolünü de mümkün kılmaktadır.
Kolay uzak masaüstü kontrolü
AnyDesk, dünyadaki en popüler uzak masaüstü kontrol uygulamalarından biridir. Temel odak noktaları hız ve basitliktir. Güvenilir sunucu teknolojisiyle hızlı bir bağlantı sağlar.
Basit kullanıcı arayüzü, ilk kez kullanıcıların bile işlevleri baştan itibaren anlamasına olanak tanır ve bu, DW Service gibi rakiplerine göre üstünlük sağlar.
İşletmeler için uygun
AnyDesk, kullanıcıların farklı konumlardaki cihazlara erişmelerini sağlayan ücretsiz bir uzak masaüstü çözümüdür. Dosya paylaşımı, çevrimiçi işbirliği, erişim kontrolü ve özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü gibi birçok özelliği barındırır.
Bu nedenle, popüler bir diğer çözüm olan UltraVNC’nin aksine, AnyDesk küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Dahili adres defteri, kişileri takip etmenize yardımcı olur. İşbirliği yapan her kullanıcının çevrimiçi durumu gerçek zamanlı olarak görülebilir.
Yönetim araçları, faturalarınızı uzaktan oluşturmanıza ve hesaplarınızı ve raporlarınızı yönetmenize olanak tanır.
AnyDesk internet olmadan çalışabilir mi?
AnyDesk, internet bağlantısına bağımlıdır. Düşük bant genişliğinde ve veri bağlantısı zayıf olan bölgelerde iyi çalışır, ancak çevrimdışı olarak çalışmaz.
Kurulum ve güvenlik
AnyDesk, bir bağlantı kurmak için benzersiz bir tanımlama numarası kullanır. Birçok benzer uygulama, yönlendiricide değişiklik yapmayı gerektirirken, AnyDesk bunu gerektirmez. Kurulum süreci çok hızlıdır ve dakikalar içinde masaüstleriyle çalışmaya başlamanıza olanak tanır.
Yazılımı indirdikten sonra tercihinize bağlı olarak takma adınızı özelleştirmeniz mümkündür. Bu ‘adı’ işbirlikçilerinizle rastgele bir dizi numara yerine daha kolay bağlanmak için paylaşabilirsiniz.
Program aracılığıyla istemci ve ana bilgisayarı bağladıktan sonra ‘Uzak Masaüstü Kimliği’ni paylaşarak bir bağlantı kurabilirsiniz. Bir bilgisayarın adresini paylaşır ve diğer bilgisayar tarafından kontrol edersiniz.
AnyDesk, TLS1.2 şifrelemesi aracılığıyla güvenliği sağlar. Daha yüksek bir gizlilik düzeyi için ayarlardan bir parola ekleyebilirsiniz.
Windows 10’da kullanıyorsanız, işbirlikçilerin diğer bilgisayarın seslerini duymasına, panoyu kullanmasına, klavye ve fareyi kontrol etmesine, monitörü görüntülemesine ve daha fazlasına izin vermek için çeşitli izinleri tanımlayabilirsiniz.
Chrome Remote Desktop ve benzeri tarayıcı tabanlı uygulamaların aksine, AnyDesk üzerinden paylaşılan veriler sabit diskinizde kalır ve güvenliği artırır.
Birçok özelliğe sahip
AnyDesk, istemci ve ana bilgisayarın panosu içeriğini senkronize etmenize olanak tanır. Ayrıca menü çubuğunda ayarlara erişim imkanı sağlar.
Ses vericileri özelleştirebilir, ekran görüntüsü alabilir, uzaktaki imleci gösterebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İşbirlikçilerinizi kontrol ettiğinizde, sadece görüntüleme yapılabilen bir sürüm oluşturabilir ve girişleri engelleyebilirsiniz.
AnyDesk dosya transferi yapabilir mi?
Bu programla dosya transferi oldukça sorunsuzdur. AnyDesk üzerinde dosya transferi yapmak için dosyanızı panoya kopyalayıp uzaktaki bilgisayarın terminaline yapıştırırsınız.
Ayrıca bir dosya yöneticisi aracı bulunur, bu araçla bir bilgisayarı yeniden başlatabilir ve dosyaları yazdırabilirsiniz.
Kolay erişim
Erişimi kolaylaştırmak için masaüstünüzde bağlantı kısayolları kaydedebilirsiniz. Onlar aracılığıyla bağlantı isteği gönderdiğinizde, kimlik belirleyici ve önceki bağlantılar görüntülenir, böylece birini seçebilirsiniz.
Sistem bilgisi sekmesinde, uzaktaki bilgisayar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Sorunsuz codec
AnyDesk, PC arayüzlerini kodlamak için tasarlanmış bir video codec olan DeskRT’yi kullanır. Bu nedenle, program iletimlerinizi sorunsuz bir şekilde çalıştırır ve diğer ekranı net bir şekilde gösterir.
Güvenilir sunucularla birleştiğinde, DeskRT herhangi bir kon
umda hızlı bağlantılar oluşturur.
AnyDesk, TeamViewer’dan daha iyi mi?
TeamViewer en popüler uzak erişim uygulaması olduğu için AnyDesk’in ana rakibidir. AnyDesk, sezgisel arayüzü ve hızı gibi bazı yönlerden TeamViewer’dan daha iyidir, ancak TeamViewer daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahiptir.
Sezgisel ve güçlü
Bu tür bir programı gereksinim duyan kişiler için AnyDesk, en iyi seçeneklerden biridir. Sezgisel ve hızlı olup verimli kontrol sağlar. Hızlı bağlantı ve güvenilir sunucu teknolojisiyle tek eksik olan daha fazla yapılandırma seçeneğidir. Sonuç olarak, cihazlarını uzaktan kontrol etmek isteyen herkes bu programı gözden geçirmelidir.

Teknik Bilgiler:

– Başlık: AnyDesk 7.0.4 – Windows İçin
– Gereksinimler: Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8
– Dil: Türkçe
– Mevcut diller: Türkçe, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Hollandaca, Lehçe, Çince, Türkçe, Çekçe, Korece, Yunanca, Japonca, Fince, Norveççe
– Lisans: Ücretsiz
– Son güncelleme: 3 Aralık 2021 Cuma
– Yazar: AnyDesk
– İletişim: https://www.anydesk.com/contact

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yayımlandı

kategorisi