Ana Sayfa Mobil Apple Store Doğrulama Gerekiyor Hatası Çözümü 2019

Apple Store Doğrulama Gerekiyor Hatası Çözümü 2019

292
0

Apple Store mağazasında güncelleme yapmak isterken kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı problemlerden biri de doğrulama gerekiyor, fatura bilgilerini görmek için devam’a dokunun ve giriş yapın şeklindeki hatadır. Bu yazımda bu hatanın kesin çözümü için kısa bir öneride bulunacağım. Vereceğim bu öneriyi hem bizzat ben denedim ve başarılı oldu, hem de tavsiye ettiğim pek çok kişide işe yaradı. Merak etmeyin gerçekten çok kolay bir işlem ve saniyeler içinde halledeceksiniz.

Ödeme yönteminizi kontrol edin ve kabul edilip edilmediğinden emin olun

Şayet uygulama güncelleme yapmıyorsa, yani uygulamayı satın almak istiyorsanız ama alamıyorsanız, yapmanız gereken şey ödemediğiniz bakiye varsa hemen ödemek veya fatura bilgisi güncel değilse hemen güncellemektir. Çünkü ödemenin reddedilme nedenlerinden en önemlisi çoğunlukla budur.

Peki fatura bilgisi nasıl güncellenir?

Aşağıdaki linke tıklayın ve açılan sayfada fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde güncelleyin.

https://support.apple.com/tr-tr/HT201266

Apple Store Doğrulama Gerekiyor Hatası nasıl çözülür ne yapılır

Yapmanız gereken diğer bir çözüm ise ödeme yöntemini değiştirmek. Peki Apple Store’da ödeme yöntemi nasıl değiştirilir?

Bunun için aşağıdaki linke tıklayın ve açılan sayfada anlatılan bilgileri uygulayın. Merak etmeyin gerçekten çok basit bir işlem.

https://support.apple.com/tr-tr/HT202631

Eğer bu iki yöntem de işe yaramazsa, o zaman son çare olarak Apple müşteri hizmetlerini arayarak görüşme yapabilir ve sorunu anlatıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Aramanız gereken Apple müşteri hizmetleri telefon numarası şudur: 00 800 448829878.

Bunların dışında örneğin kredi kartı bilgilerinizi yanlış girmiş olabilirsiniz yada kredi kartı limitiniz bitmiş olabilir. Bence bankanıza giriş yapıp kredi kartı limitinizi kontrol ediniz.

Eğer banka kartınızla satın almaya çalışıyorsanız, banka kartına izin verilmediğini belirtelim. Kredi kartıyla tekrar deneyiniz.

Eğer bekleyen bir fatura ödemesi görülüyorsa, satın aldıktan sonra ödeme geçmişi sayfasına gelerek iptal edebilir ve paranızı iade alabilirsiniz.

Bu sayfada Apple Store Doğrulama Gerekiyor Hatasının çözümünü kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalıştım. Umarım başarılı olmuşumdur ve yazımı okuyanlar sorunu çözmüştür. Eğer yapamadığınız yada kafanıza takılan bir yer varsa, lütfen sayfanın altındaki yorum kutusundan bana yazınız. En kısa sürede cevap vermeye çalışacağım. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Önceki İçerikBir Web Sitesi Kime Ait Nasıl Öğrenirim? 2019 Web Sitenin Sahibini Bulma
Sonraki İçerikWindows hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı çözümü! Windows 10, 8, 7 için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz