ATnotes İndir En İyi Not Alma Programı Basit ve Kolay

Hem tamamen bedava hem de gelişmiş özelliklere sahip ve kullanması kolay bir not tutma programı arıyorsanız, en kalitelisi ATnotes diyebilirim. Yaklaşık 10 yıl önce piyasaya çıkan bu program her geçen yıl geliştirilerek mükemmel hale getirildi ve hala tümüyle ücretsiz olarak sunuluyor.

ATnotes  ile yeni bir not oluşturmak için ekranın sağ alt köşesindeki (sistem tepsisi) simgesine çift tıklamanız yeterli olacaktır. Siz notları yazıp bitirdiğiniz zaman pencere büyüklüğü otomatik olarak metnin tam sığacağı kadar genişliyor. Üstelik yazdığınız her yeni not için farklı bir yazı tipi ve değişik bir renk seçebiliyorsunuz.

Dilerseniz notlarınız için sesli veya görüntülü alarm kurabilirsiniz. Böylece ayarladığınız saat gelmediği müddetçe oluşturduğunuz notlar ekranda görünerek sizi rahatsız etmez. Sadece alarmı kurduğunuz vakit gelince görünürler.

ATnotes programıyla oluşturduğunuz notlara e-posta adreslerini ve website URL adreslerini kopyalayıp yapıştırabilir ve notların içine eklediğiniz bu linklere tıklayarak varsayılan program ile açabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 708 kb

ATnotes İndir

ATnotes Alternatif İndirme Linki

ATnotes Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi