Ana Sayfa Programlar Auslogics Disk Defrag İndir Türkçe Sabit Disk Birleştirme Programı (Harddisk Birleştirici)

Auslogics Disk Defrag İndir Türkçe Sabit Disk Birleştirme Programı (Harddisk Birleştirici)

1276
0

Auslogics Disk Defrag Ana Ekran

Tüm dosyalama sistemlerini (FAT 16-32, NTFS) destekleyen sabit disklerin birimlerini birleştirmek için Auslogics Disk Defrag programını kullanabilirsiniz. Program gayet hızlı çalışır ve kullanımı çok kolaydır. En azından Windows’un içinde gelen disk birleştiriciden çok daha gelişmiş özelliklere sahiptir ve çok daha hızlı çalışır.

Auslogics Disk Defrag sayesinde harddisk birimlerini birleştirip bilgisayarın hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu program fazla bellek kullanmaz ve işlemciyi kasmadığı için çalışırken bilgisayarın yavaşlamasına asla sebep olmaz.

Programın ayarlarından zaman ayarlı otomatik disk birleştirme görevleri planlayabilirsiniz. Çabucak bir disk birleştirme uygulamak isterseniz Defrag seçeneğini tercih edin. Eğer komple bir disk birleştirme yapmak isterseniz Defrag & Optimize seçeneğini tercih edin.

Dilerseniz birleştirme işleminden önce geçici dosyaların silinmesini sağlayabilir veya kaynak kullanma seviyesini ayarlayabilirsiniz. Örneğin Lov, Normal ve High seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Auslogics Disk Defrag programı arka planda sessizce çalışarak disk birleştirme yapabilir. Programın yeni sürümünde detaylı rapor sunuyor. Üstelik artık Windows Gezgini ile entegre şekilde çalışabiliyor.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 8 MB

Auslogics Disk Defrag İndir

Auslogics Disk Defrag Alternatif İndirme Linki

Auslogics Disk Defrag Ekran Görüntüleri

Auslogics Disk Defrag Analiz

Auslogics Disk Defrag Birleştirme

Önceki İçerikHDD Low Level Format Tool İndir Harddiski Kalıcı Silme
Sonraki İçerikHiSuite İndir Türkçe Huawei Bilgisayar Bağlantı Senkronizasyon Programı Dosya Aktarma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz