Babylon İndir Ücretsiz En İyi Sözlük ve Çeviri Programı Türkçe-İngilizce

Babylon masaüstü bilgisayarlarda tüm zamanların en başarılı sözlük ve metin çevirisi yazılımıdır.

Babylon sayesinde email, web sayfaları, belgeler, SMS mesajları ve aklınıza gelebilecek her şeyi çevirebilirsiniz. Üstelik kullanması o kadar kolay ve pratik ki, tek yapmanız gereken anlamını görmek istediğiniz kelimenin üzerine tıklamaktır.

Babylon piyasadaki en gelişmiş çeviri özelliklerini sunar. Örneğin gösterilen sonuçlarda Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan gibi dünyaca ünlü kaynakların aranılan kelimeyle ilgili açıklaması da yer alır. Ayrıca Wikipedia bilgilerine de sonuçlarda yer verilir.

Arama kutusuna yazdığınız kelimeleri otomatik olarak tamamlayan Babylon yanlış yazılan kelimeleri de düzeltir. Bu programı canınızın istediği gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bulabileceğiniz en akıllı sözlük ve çeviri programıdır ve 75 dilde çeviri imkanı sunmaktadır.

Babylon programının sahip olduğu insan sesi özelliği sayesinde, dilediğiniz metni gerçek insan sesiyle sesli bir şekilde okutabilir ve böylece kelimelerin doğru telaffuzunu öğrenebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 660 KB
Babylon İndir
Babylon Alternatif İndirme Linki

Babylon Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi