Bandizip İndir Türkçe Ücretsiz Dosya Sıkıştırma ve Arşiv Dosyası Açma Programı

Eğer bilgisayardaki dosyaları sıkıştırarak arşiv dosyası yapmak veya sıkıştırılan arşiv dosyalarını açmak için hem Türkçe hem de bedava bir program arıyorsanız, Bandizip yazılımını kullanabilirsiniz.

Bandizip pek tabii ki profesyonel ve ücretli hatta pahalı rakipleri olan WinRar ve WinZip gibi çok sayıda gelişmiş özellik barındırmıyor. Fakat Winrar ve Winzip kadar hızlı çalışıyor üstelik o kadar hafif ki bilgisayarı neredeyse hiç yavaşlatmıyor, donmalara sebep olmuyor.

Bandizip sayesinde .rar, .zip ve .7-z uzantılı arşiv dosyalarını açıp içindekileri görüntüleyebilir veya masaüstüne çıkartarak çalıştırabilirisniz. Ayrıca dosya açma veya dosya sıkıştırma işlemi son derece hızlıdır.

Bandizip programı partlı dosyaları birleştirip tek bir dosya olarak açabilir. Mesela internetten indirdiğiniz oyun, program veya film dosyalarının partlı kısımları .z01, .part1.rar, 7zip.001, zip.001 gibi partlı olabilir. Bandizip sayesinde 01 ile başlayan ilk dosyayı açarak tüm dosyayı tek parça halinde dışarı çıkartabilirsiniz.

  • Arşivleme ve arşivi açma :
    Zip(z01), ZipX(zx01), TAR, TGZ, 7Z(7z.001), LZH, ISO, EXE(e01)
  • Sadece arşivi açma :
    RAR(part1.rar, r01), ACE, AES, ALZ, APK, ARJ, BH, BIN, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISZ, LHA, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XPI, XZ, Z

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6.17 MB

Dil: Türkçe
Bandizip İndir
Bandizip Alternatif İndirme Linki

Alternatif indirme linki 2

Bandizip Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi