Ana Sayfa Programlar Başlangıçta Dosya Çalıştırma, Toplu Dosya Açma Programı

Başlangıçta Dosya Çalıştırma, Toplu Dosya Açma Programı

533
0

Instant File Opener ücretsiz bir araçtır ve çeşitli dosyaları aynı anda otomatik olarak çalıştırabilir yani açabilir. Üstelik sadece dosyaları değil, seçtiğiniz çeşitli klasörleri, URL adreslerini ve programları da çoklu olarak açabiliyor.

Tek yapmanız gereken bilgisayarın başlangıcında otomatik olarak kendiliğinden açılmasını istediğiniz tüm dosya, klasör ve yazılımların listesini oluşturmak. Üstelik bu listeyi kaydedebilir veya farklı listeler de oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu listedeki dosyaları veya programları istediğiniz zaman tek bir tıklamayla hepsini birden çalıştırabilirsiniz. Yani bilgisayarın başlangıcında çalışması şart değil. Bunun için aşağıdaki resimde de gördüğünüz kırmızı kare içinde gösterilen yeşil renkli butona tıklamanız yeterlidir. Böylece listedeki her şey çalıştırılacaktır.

Instant File Opener programıyla dosyaları tam ekran, minimize veya normal pencere modunda açabilirsiniz.

Instant File Opener Open Multiple Files Together

Üstteki resmin üst tarafındaki menüde bulunan yeşil renkli + (artı) butonuna tıklayarak listeyi açın ve dilediğiniz kadar dosya, klasör veya program girin. Arından listeyi kaydedin. Kaydettiğiniz dosya ifol formatında kaydedilmektedir. Daha sonra sol üst köşedeki File menüsünü kullanarak bu dosyayı dilediğiniz zaman açabilir ve tekrar çalıştırabilirsiniz.

Pencerenin sol alt köşesindeki Windows State kısmından açılan dosyaların pencere büyüklüğünü belirleyebilirsiniz. Maximized (tam ekran), Minimized (pencereyi gizleme, görev çubuğuna alma), ve Normal gibi seçenekleri seçebilirsiniz.

Instant File Opener İndir (Ücretsiz).

Önceki İçerikDomain Yaş Sorgulama Sitesi, Toplu Alan Adı Yaşı Sorgulama Programsız
Sonraki İçerikEn İyi Rozet Yapma Sitesi Programsız 2018-2019 (Ücretsiz)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz