Bilgisayar İzleme Programı Bilgisayarda Yapılan İşlemleri Görme Yapılanları Kaydetme

ActivTrak ile bilgisayarda olup biten her şeyi görebilirsiniz. Aslında bir bilgisayarda çalışan uygulamaları ve sitelerde yapılan aktiviteleri izlemek için özel olarak üretilen ActivTrak programı arka planda sessiz sedasız çalışarak bilgisayarda yapılanları rapor halinde sunar.

Üstelik ActivTrak programı belirli aralıklarla ve belirli olaylar gerçekleştiğinde otomatik olarak ekran görüntüsü alır. Böylece bilgisayarda ne yapılmışsa hepsi gözler önüne serilir.

Bilgisayar İzleme Programı Bilgisayarda Yapılan İşlemleri Görme Yapılanları Kaydetme

ActivTrak programı bilgisayarlar neler yapıldığını izlemeyi sağlayan mükemmel bir uygulama. Bu temelde çalışan sitemler üzerinde kullanılmakta olan uygulamaları takip etmek için bir izleme hizmetini yükleyen bir ajan uygulaması ile birlikte geliyor. Sessizce arka planda çalışır ve kullanılan uygulamalar ve web siteleri ile ilgili son faaliyetlerin raporları ile ve bu tür faaliyetlere ne kadar zaman harcandığını sunar. Ayrıca, otomatik olarak uygulama ekran görüntülerini alır ve online hesabınıza yükleyen gizli bir ekran yakalama programı ile geliyor.

Programı kullanabilmek için ilk olarak ActivTrak hesabı açmanız gerekiyor. Daha sonra ActivTrak programının istemci yazılımını izlemek istediğiniz bilgisayarlara yüklemelisiniz. Böylece online hesabınıza girerek web safyası üzerinden diğer bilgisayarda olup bitenleri öğrenebilirsiniz.

ActivTrak hesabı açmak için tıklayınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra istemci uygulamasını indirebiliyorsunuz.

ActivTrak Viewer programını buraya tıklayarak indirebilir ve web sayfası yerine tüm raporları masaüstü programından inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar İzleme Programı Bilgisayarda Yapılan İşlemleri Görme Yapılanları Kaydetme

 


Yayımlandı

kategorisi