Ana Sayfa Programlar Bilgisayar Kapatıcı 2018 Otomatik Bilgisayar Kapatma Programları Türkçe Ücretsiz İndir

Bilgisayar Kapatıcı 2018 Otomatik Bilgisayar Kapatma Programları Türkçe Ücretsiz İndir

4803
0

Belirli bir kategorideki en iyi yazılımları derleyerek birlikte sunma serimize devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda istenilen zamanda (saat, dakika, saniye) veya belirli bir süre sonunda bilgisayarı kendiliğinden kapatmak için bulabileceğiniz en kaliteli programları paylaşıyoruz. Sunulan yazılımların hepsi hem Türkçe hem de bedavadır.

Not: Bu yazıda verdiğim tüm programlar önce Virustotal.com sitesi üzerinde en az 50 antivirüs ve güvenlik yazılımı tarafından test edilmiş olup güvenli ve temiz olduğu onaylanmış, ardından linklerin daima düzgün çalışması için kendi sunucumuza yüklenmiştir. Ayrıca bu listedeki programların indirme linkleri tarafımca 2018 yılında yeniden kontrol edilmiş ve hepsinin düzgün çalıştığı onaylanmıştır.

1- Bilgisayar Kapatıcı

2016-10-31_12-07-00

Sizin seçtiğiniz saat yada zaman aralığında bilgisayarı otomatik olarak kapatır. Yeni sürümündeki Şifreli Mod özelliği sayesinde çocukların bilgisayar kullanım süresini sınırlamak için otomatik kapatma yapabilirsiniz.

Ayrıca bu program ile IP adresi yada bilgisayar adı kullanmak suretiyle ağdaki bilgisayarı seçtiğiniz saatte otomatik kapatabiliyorsunuz.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista

Boyut: 742 kb

Bilgisayar Kapatıcı İndir

2- Otomatik Bilgisayarı Kapatma

2016-10-31_12-16-18

Önceden seçilen bir zamanda bilgisayarın kapanması yada yeniden başlatılması için bu programı kullanabilirsiniz. Programın animasyonlu açılış, duraklatma özelliği, sayaç gösterimi ve oturum kapatma gibi özelliklerinin yanı sıra, rakiplerine oranla gayet iyi bir tasarımı bulunmaktadır.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista

Boyut: 2 MB

Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı İndir 

3- Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

2016-10-31_12-24-44

Herhangi bir süre belirleyip bu süre sona erince bilgisayarı otomatik kapatmak istiyorsanız  bu program işinizi rahatlıkla görecektir. Dilerseniz kapatmak yerine yeniden başlatma (restart), uyku moduna alma ve oturumu kilitleme gibi seçenekleri de tercih edebiliyorsunuz.  Programın sayaç süresini durdurma, daha sonra devam ettirme veya otomatik kapatmayı iptal etme gibi özellikleri bulunmaktadır. İsterseniz sürenin bitmesini beklemeden tek tıkla anında bilgisayarı kapatmanıza imkan tanıyor. Üstelik programın arayüzü gayet güzel.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista

Boyut: 34 kb

KAPAT İndir

Önceki İçerikDXF Görüntüleyici DXF Dosyası Açma Programları Ücretsiz İndir
Sonraki İçerikProduKey Türkçe İndir Ürün Anahtarını Gösteren Program Lisans Görüntüleyici

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz