Bilgisayarda Bateri/Davul Çalma Programı İndir D`Accord Drums Player

Bilgisayarın klavyesini kullanarak sanal ortamda davul (bateri) çalmak için D`Accord Drums Player programını kullanabilirsiniz. Bu alanda bulabileceğiniz en gelişmiş özelliklere sahip ve kullanması en kolay programlardan biri hatta birincisidir.

D`Accord Drums Player sayesinde bateri çalma egzersizleri yaparak nasıl çalınacağını öğrenebilir ve kendinizi iyice geliştirebilirsiniz. Programda herhangi bir şarkının bateri ile nasıl çalınacağını gösteren görseller yer almaktadır. Böylece programınız şarkıları otomatik çalarken siz de ekranda takip ederek nasıl çalındığınız öğrenebilirsiniz.

D`Accord Drums Player programı MIDI (.mid) dosyalarını destekler. İstediğiniz klavye tuşunu atayarak kolayca çalma özelliği sunuyor.

Programın içinde kullanıma hazır olarak gelen farklı müzik türleri yer almaktadır. Örneğin samba, rock, ballad ve pop gibi müzikler mevcut.

D`Accord Drums Player programının sahip olduğu The Play Along özelliğinden faydalanarak istediğiniz şarkının davu sesini kısabilir (kapatma) ve diğer sesleri korumasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz şarkının davul enstrümanını siz çalarak çalışabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.17 MB
D`Accord Drums Player İndir
D`Accord Drums Player Alternatif İndirme Linki

D`Accord Drums Player Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi