Bilgisayarda Son Yapılanları Silme İzleri Temizleme Programı İndir

ShellBag tarafından kaydedilen bilgisayar izlerini silmek artık çok kolay. Normalde açıp baktığınız klasörler ile ilgili ne zaman saat kaçta açıldığı, klasör yolu, klasör türü (kontrol paneli, ağ klasörü, silinen klasör, mevcut klasör vs.) gibi tüm bilgiler ShellBag üzerinde kaydedilir.

Bilgisayarda açılan klasörler, klasörlerin boyutları ve diğer bilgiler ShellBag adlı kayıt defteri anahtarlarında saklanır. Shellbag Analyzer & Cleaner sayesinde burada tutulan bilgileri görebilir ve dilerseniz silebilirsiniz. Sunulan algoritma seçeneklerinden birini seçerek istediğiniz izleri güvenli bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Mesela şuan mevcut olan klasörlerin kaydedilen bilgilerini silebilir, eskiden sildiğiniz klasörlerin hala kayıtlı olan bilgilerini silebilir veya ağdaki klasörlerin bilgilerini silebilirsiniz.  Ayrıca geçersiz bozuk olan klasör bilgilerini temizleyebiliyor. Dilerseniz bu bilgileri silmeden önce yedeğini almasını da sağlayabilirsiniz.

Programı kullanmak çok kolay. Ana penceresinde Analyze butonuna tıklayarak analiz yaptırın. Analiz bitince de Clean butonuna tıklayarak seçtiğiniz klasör bilgilerini silin.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 664 kb

ShellBag Analyzer & Cleaner İndir


Yayımlandı

kategorisi