Ana Sayfa Programlar Bilgisayardaki Programları Yedekleme Programı

Bilgisayardaki Programları Yedekleme Programı

262
0

EaseUS Todo PCTrans Free isimli programı kullanarak sisteminizde yüklü olan tüm programların bir yedeğini alıp saklayabilirsiniz.

Programın sahip olduğu yedekleme ve geri yükleme işlemi resmen kusursuz çalışıyor.

Bilgisayarın sabit diskinde çalışan yüklü bir programın imajını alıp yedekleyebileceği gibi, ağdaki başka bir bilgisayarda çalışan programların da ağ bağlantısı üzerinden yedeğini alabiliyor. Ama eğer geri yükleme yapacaksanız, hangi bilgisayarın programlarını geri yükleyecekseniz, o bilgisayarda EaseUS Todo PCTrans programının yüklü olması şart.

2018 05 06 02 13 43 1

Bu programı kullanmak çok kolay. Zaten sahip olduğu sihirbaz aracını kullanarak rahatlıkla tüm işlemleri yapabilirsiniz. Örneğin öncelikle “via an image file” seçeneğine tıklayın ve ardından create the image file seçeneğine tıklayın ve açılan ekranda yedeklemek istediğiniz programları seçin. Son olarak yedeği kaydetmek istediğiniz klasörü yada harici diski (usb bellek vs) seçip kaydedin.

İlerde bir gün geri yükleme yapacaksanız, yine via an image file seçeneğine tıklayın ve ardından “Transfer from the image file” seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda yedek dosyasını seçin ve geri yükleyin. Hepsi bu kadar basit.

  • Programı indir
  • Boyut: 9.24 MB
  • Lisans: Ücretsiz (tam sürümdeki özelliklerin hepsi bulunmuyor)
  • İşletim sistemi: Windows tümü
Önceki İçerikBilgisayarda Yüklü Programların Ayarlarını (Verilerini) Yedekleme Geri Yükleme Programı
Sonraki İçerikWordPress Excerpt Özet İçinde Shortcode Silme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz