Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?

Merhabalar, bu yazımızda bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme hakkında sizlere yardımcı olacağız. Eğer siz de Windows PC’de bilgisayardan instagrama fotoğraf nasıl yüklenir bilmiyorsanız, aşağıda kısaca anlatıyoruz.

Instagram’ın web sürümü çıktığından beri insanlar bilgisayar üzerinden instagram’da fotoğraf paylaşmak istiyor fakat nereden nasıl yapacağını bilmiyor. Aslında olay daha farklı. Maalesef mobil instagram uygulamasındaki bazı özellikler, web sürümünde bulunmuyor. Bunu başarmak için başka bir program indirip kurmanız lazım.

Gramblr Programı

Bilgisayarda instagram hesabınıza giriş yapmak ve yönetmek için Gramblr adlı yazılımı tavsiye ediyoruz. Üstelik bu programın arayüzünü kullanarak çok kolay ve hızlı bir şekilde instagram hesabınıza fotoğraflar yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Gramblr İndirmek İçin Tıklayınız

Programın ana penceresi aşağıdaki gibidir. Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek bu programa giriş yapın.

Ardından üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Choose File butonuna tıklayıp bilgisayardan fotoğrafı seçin. Sonrasında 2 numaralı ok ile gösterilen Upload butonuna basın.

Üstteki resimde gördüğünüz gibi seçtiğiniz fotoğrafı direk olarak instagram hesabınıza yükleyecek. Dilerseniz bu fotoğrafı Facebook ve Twitter da paylaşabilir veya linkini kopyalayarak herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi