Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Binlerce Basit Bilgisayar Oyunları İndir Eski Arcade İnternetsiz ve Online Oynama Seçeneği

Binlerce Basit Bilgisayar Oyunları İndir Eski Arcade İnternetsiz ve Online Oynama Seçeneği

1285
0

Merhaba arkadaşlar, sizlere yeni keşfettiğim ve hayran kaldığım bir oyun sitesinden söz etmek istiyorum.

My Abandonware   dünyanın en iyi oyun platformlarından biridir. Bu sitede Call Of Duty, Need For Speed veya GTA 5 gibi büyük boyutlu modern oyunlar yok. Fakat geçmişten günümüze tüm basit ve eğlenceli oyunları bulabilirsiniz.
Üstelik beğendiğiniz bütün oyunları ister direk bilgisayara indirip internetsiz oynayabilir, ister tek tıkla internetten online oynamaya başlayabilirsiniz.
Toplamda 13.000 den fazla oyunun yer aldığı bu sitede tüm oyunlar tamamen ücretsiz sunulmaktadır.
Bazı eski klasik oyunları Windows işletim sisteminde doğrudan çalıştıramayabilirsiniz. Bunları oynamak için ücretsiz bir emülatör programı yüklemeniz gerekiyor. Örneğin VirtualBox veya VMware Player programlarını indirebilir ve ücretsiz kullanabilirsiniz.
Bu sitenin ana sayfası aşağıdaki gibidir.
Burada en üstteki menülerden platforma göre, yıllara göre, üreticiye göre, oyunun ismine göre veya oyunun türüne göre tüm oyunları arayabilir ve beğeneceğiniz çok sayıda eğlenceli basit oyunlar bulabilirsiniz.
Ayrıca ana sayfada zaten en popüler oyunlar gösteriliyor. Sağ taraftaki menüde ise en çok indirilen oyunlar listeleniyor.
Herhangi bir oyuna tıkladığınızda oyunun özel sayfası açılıyor. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz.
Burada oyunun çıkış tarihi, işletim sistemi, türü, teması, üreticisi ve diğer bilgilerini görebilirsiniz.
Eğer oyunu bilgisayara kaydetmek isterseniz Download yazan butona tıklayınız. Eğer oyunu direk olarak indirmeden online oynamak isterseniz, Play yazan butona tıklayınız. İyi eğlenceler dileriz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz