Bitdefender Antivirus Free İndir Ücretsiz Kaliteli Antivirüs Programı

Tamamen bedava olan ve kullanması son derece kolay olan başarılı bir antivirüs yazılımı arıyrosanız Bitdefender Antivirus Free programını mutlaka denemelisiniz.

Zaten programın yalnızca tek bir penceresi olduğu için karmaşık ayarlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bitdefender Antivirus Free programı tıpkı ücretli rakipleri gibi gerçek zamanlı olarak sisteminizi virüslerden korur. Bilgisayara bulaşmış tüm virüsleri silebilen Bitdefender Antivirus Free programı sonradan virüsleri silmeyle uğraşmak yerine, virüslerin bilgisayara bulaşmasını en başından önleyerek işin kolayına kaçar ve bu çözüm kullanıcılar için de çok daha iyidir.

Programı ilk çalıştırdığınızda hızlı tarama (çabuk) veya tam tarama (derin) yapmayı seçebilirsiniz.

Bitdefender Antivirus Free programı internetten bilgisayara bulaşarak kişisel verilerinizi çalan zararlı yazılımları engeller. Ayrıca tüm rootkitleri durdurabilen kaliteli bir anti-rootkit aracına sahiptir. Eğer tehlikeli ve şüpheli siteleri ziyaret ederseniz, Bitdefender Antivirus Free programı sizi uyarır ve kredi kartı bilgilerinizi yada kullanıcı şifrelerinizi çalmaya çalışanlara karşı sizi bilgilendirir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 192 KB
Bitdefender Antivirus Free İndir
Bitdefender Antivirus Free Alternatif İndirme Linki

Bitdefender Antivirus Free Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi