Ana Sayfa Teknoloji Güvenlik Bitdefender Total Security 2018 Ücretsiz 6 Aylık Lisans Full Sürüm

Bitdefender Total Security 2018 Ücretsiz 6 Aylık Lisans Full Sürüm

556
0

Bitdefender Total Security dünyanın en güvenilir ve en popüler bilgisayar koruma programlarından biridir. Bilgisayarı internetten veya taşınabilir disklerden gelebilecek tüm tehditlere karşı en güçlü şekilde koruyabilen bu programın ücreti normalde 300 lira fakat şu sıralar yüzde 50 indirim yaptıkları için kampanyadan yararlanarak 145 tl gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

Tabii ki ekonomik olarak dar boğazdan geçtiğimiz şu günlerde yurdum insanının bu paraları ödemesi çok zor. Fakat aslında gerek de yok. Zira bu tip popüler güvenlik yazılımları çeşitli kampanyalarla kendilerini tanıtmak için ücretsiz lisans kodları dağıtıyorlar ve bir nevi kendi reklamlarını yapıyorlar.

Bitdefender Total Security 2018 programını şimdi tam altı aylığına tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ad soyad ve e-posta bilgileriyle ücretsiz kaydolmak ve programı üyelik hesabınız üzerinden indirip 6 aylığına bedava tadını çıkartmaktan ibarettir.

Yani hiçbir şekilde serial veya ürün anahtarına gerek yoktur. Resmi olarak bu programı resmi sitesinden indirip kurduğunuz anda 6 ay bedava veriliyor.

3 Aylık Ücretsiz Deneme Sürümü: https://www.bitdefender.com/site/Facebook/redFreeDownload

6 Aylık Ücretsiz Deneme Sürümü: https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-total-security2018-opt/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz