Ana Sayfa Programlar Bozuk Word Dosyası Onarma Programları 2016

Bozuk Word Dosyası Onarma Programları 2016

5112
0

Eğer hasar gördüğü için bozulan ve açılmayan bir Word dosyasını acilen düzeltmeniz gerekiyorsa ve programsız halletmek istiyorsanız, bu siteyi kullanabilirsiniz.

2016-09-21_22-22-53

Bu site tamamen ücretsizdir ve tek yapmanız gereken Dosya Seç butonuna tıklayıp bozuk Word (docx) dosyasını yükleyip ardından Secure Upload and Repair butonuna tıklamak.

Repair My Word

Microsoft Word dosyalarını onaran bir programdır. Bozulduğu için açılmayan .doc ve .docx uzantılı dosyaların içindeki yazıları kurtarmanıza yardımcı olur. Kurtarılan yazıları başka bir Word dosyasına kaydedebilirsiniz.

Boyut: 1.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Repair My Word İndir

Alternatif indirme linki

S2 Recovery Tools for Microsoft Word

Screenshoti 2

Bozuk Word (doc-docx) dosyalarını düzeltir ve açar. 5 farklı yöntemle hasarlı Word dosyasını onarabilir. Programın sahip olduğu yedekleme özelliği sayesinde Word dosyalarının her değişiklikte otomatik yedeği alınır ve Word dosyası bozulduğu zaman dilerseniz bir önceki dosya sürümünü geri alabilirsiniz.

Boyut: 7.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Programı İndir

Best Word Repair 

558D2172Ac3B2Scr 1432262380 4

Hasarlı olduğu için açamadığınız Word dosyalarını bit düzeyinde onarır ve içindeki tablolar, resimler, yazılar, köprüler dahil tüm verileri kurtarır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 539 kb

Programı İndir

File Repair

Pad Screenshot 3 6

Bozulan Word dosyalarını açmak için kullanabileceğiniz en kaliteli programlardan biridir. Virüs saldırısı, sistem çökmesi, hasarlı medya dosyası ve uygulama hataları nedeniyle bozulup açılmayan Word dosyalarını tamir eder.
Aslında sadece bozuk Word dosyalarını değil, zip, rar, pdf, Access veri tabanı, Powerpoint sunumları, Excel dosyaları ve müzik dosyalarını onarabilir.
Boyut: 1.17 MB
Lisans: Ücretsiz
Önceki İçerikDLL Hatalarını Düzeltme Programı Türkçe İndir DLL Files Fixer
Sonraki İçerikVideo Kesme ve Birleştirme Programı Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz