Bozuk Word Dosyası Onarma Programları 2016

Eğer hasar gördüğü için bozulan ve açılmayan bir Word dosyasını acilen düzeltmeniz gerekiyorsa ve programsız halletmek istiyorsanız, bu siteyi kullanabilirsiniz.

2016-09-21_22-22-53

Bu site tamamen ücretsizdir ve tek yapmanız gereken Dosya Seç butonuna tıklayıp bozuk Word (docx) dosyasını yükleyip ardından Secure Upload and Repair butonuna tıklamak.

Repair My Word

Microsoft Word dosyalarını onaran bir programdır. Bozulduğu için açılmayan .doc ve .docx uzantılı dosyaların içindeki yazıları kurtarmanıza yardımcı olur. Kurtarılan yazıları başka bir Word dosyasına kaydedebilirsiniz.

Boyut: 1.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Repair My Word İndir

Alternatif indirme linki

S2 Recovery Tools for Microsoft Word

Bozuk Word (doc-docx) dosyalarını düzeltir ve açar. 5 farklı yöntemle hasarlı Word dosyasını onarabilir. Programın sahip olduğu yedekleme özelliği sayesinde Word dosyalarının her değişiklikte otomatik yedeği alınır ve Word dosyası bozulduğu zaman dilerseniz bir önceki dosya sürümünü geri alabilirsiniz.

Boyut: 7.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Programı İndir

Best Word Repair 

Hasarlı olduğu için açamadığınız Word dosyalarını bit düzeyinde onarır ve içindeki tablolar, resimler, yazılar, köprüler dahil tüm verileri kurtarır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 539 kb

Programı İndir

File Repair

Bozulan Word dosyalarını açmak için kullanabileceğiniz en kaliteli programlardan biridir. Virüs saldırısı, sistem çökmesi, hasarlı medya dosyası ve uygulama hataları nedeniyle bozulup açılmayan Word dosyalarını tamir eder.
Aslında sadece bozuk Word dosyalarını değil, zip, rar, pdf, Access veri tabanı, Powerpoint sunumları, Excel dosyaları ve müzik dosyalarını onarabilir.
Boyut: 1.17 MB
Lisans: Ücretsiz

Yayımlandı

kategorisi