Ana Sayfa Programlar BSR Screen Recorder Ücretsiz İndir Ekran Videosu Çekme Kaydetme Programı

BSR Screen Recorder Ücretsiz İndir Ekran Videosu Çekme Kaydetme Programı

1377
2

Bilgisayarın masaüstü ekranında yapılanları videoya çekmek isteyenlere BSR Screen Recorder adlı ücretsiz programı tavsiye ediyorum.

İster ekranın tamamını, ister seçtiğiniz belirli bir bölümünü videoya kaydedebilirsiniz. Üstelik fare (mouse) hareketlerini videoya dahil etme ve etmeme seçenekleri bile sunuyor.

Bunun yanı sıra, ekran değiştiği zaman otomatik bir şekilde çekim yapma özelliğine de sahip. Çekilen masaüstü videoları AVI formatında kaydetmektedir. Dilerseniz programın seçenekleri yardımıyla avi dosyasını sıkıştırarak boyutunu küçültebilirsiniz.

Son olarak BSR Screen Recorder programıyla çektiğiniz ekran kayıt videosuna alt yazı ekleme özelliğinin de olduğunu belirtelim.

Lisans: Deneme Sürümü (Aslında ücretsizmiş gibi kullanabilirsiniz. Tek kısıtlaması videonun üzerine programın ismini eklemesi)

Boyut: 30.64 MB

BSR Screen Recorder İndir

Alternatif indirme linki

Önceki İçerikFacebook Şifre Çözme Bulma, Kayıtlı Facebook Şifresini Görme Öğrenme Programı
Sonraki İçerikEn İyi USB Biçimlendirme Programları Format Atma

2 YORUMLAR

  1. merhaba öncelikle teşekkürler, ücretsiz demişsiniz ama satın alma menüsü var, program lisansı olmadan ne kadar verimli çalışıyor? kısıtlama yok mu?

    • Uyarınız için teşekkür ederim. Sanırım çok yakın bir zamanda programı artık ücretli bir hale getirmişler. Fakat öğrendiğim kadarıyla ücretsiz kullananlara getirilen kısıtlama yalnızca videonun üzerine watermark (damga) şeklinde programın isminin yazılması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz