Candy Crush Saga Açılmıyor PC Chrome Facebook

Cand-Crush-Saga.hatasi-cozumu

Eğer Candy Crush Saga açılmıyorsa bunun başlıca nedeni modem olabilir. Modemi kapatın, 10 saniye bekleyin ve yeniden açın. Oyunu yeniden başlatın.

Hala çalışmıyorsa, Flash Player eklentisini güncelleyin.

Flash Player son versiyonu indirmek için tıklayın.

Açılan sayfadaki Şimdi Yükle butonuna tıklayın ve kurulum dosyasını indirin. İndirilen dosyaya çift tıklayarak çalıştırın ve kurun. Fakat kurulumdan önce internet tarayıcısını (Chrome , Explorer yada Mozilla) kapatın.

2016-07-29_15-14-41

2016-07-29_15-18-05

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız o tarayıcının geçmişini temizleyin.

Örneğin Google Chrome da Ayarlar’a girin ve açılan sayfanın sol tarafındaki Geçmiş’e tıklayın. Açılan sayfada Tarama verilerini temizle butonuna tıklayın.

Açılan pencerede silmek istediğiniz şeylerin kutusunu işaretleyin ve silin.

Candy Crush Saga oyunu hala hata veriyorsa veya hiç açılmıyorsa kullandığınız tarayıcıyı değiştirin ve başka bir tarayıcıyla açmayı deneyin. Mesela Chrome ile oyunu açamıyorsanız, Firefox ile deneyin.

Bazen hatanın asıl nedeni sizden değil de, oyunun sunucularından kaynaklanıyor olabilir. Mesela oyun sunucusu bakıma alındığı için veya aşırı yoğunluk olduğu için açılmıyor olabilir. Bu hatanın çözümü için sizin yapacağınız pek bir şey yok. Sadece 10 yada 15 dakika bekleyip tekrar deneyin. Genellikle bu sürenin sonunda sunucu normal şekilde çalışıyor.


Yayımlandı