Ana Sayfa Spor Canlı Maç İzleme Siteleri 2019 (Full HD Donmayan Yayınlar)

Canlı Maç İzleme Siteleri 2019 (Full HD Donmayan Yayınlar)

3922
0

Dünyanın en kaliteli canlı maç izleme sitelerini sizler için derledim ve bu sayfada hepsini paylaşıyorum.

Artık futbol maçlarını izlemek için saçma sapan sitelerde dolaşarak boşuna zaman kaybedip, reklamlarla başınızı ağrıtıp hayal kırıklığına uğramaya hiç gerek yok. Tüm bunlar tarih oldu. Yaptığım uzun araştırmaların ve kazandığım deneyimlerin sonucunda sizler için en iyi canlı maç izleme siteleri listesini hazırladım.

Uzun yıllardır internetten canlı maç izleyen biri olarak normalde yaşanan tüm sıkıntıları fazlasıyla biliyorum ve izleyicinin neler beklediğinin yani şikayetçi olduğu şeylerin hepsinin farkındayım.

Canlı Maç İzleme Siteleri 2019

Aslında listemde çok sayıda maç izleme linki vardı fakat bunların hepsini tek tek girip maçları izleyerek test ettim ve aralarından sahte maç linkleri verenleri, kalitesiz kötü yayın yapanları, maçı izlerken sürekli donma ve takılma yaşananları ve aşırı reklamlara boğarak izleyiciyi sıkanları teker teker eledim. Sonuç olarak elimde sadece aşağıdaki en iyi canlı maç izleme siteleri kaldı.

  1. Vip league: https://www.vipleague.bz/football-schedule-streaming-links
  2. Cric sports: http://cricsports.sc/football-live-stream
  3. First row sports: http://xn--firstrowspors-7vc.eu/soccer
  4. Streamsports: https://www.streamsports.us/
  5. Streamsporst.US: https://www.streamsports.us/sports/football
  6. Sports Category: http://www.sportcategory.com/c-1.html

Yukarıda paylaştığım 6 farklı canlı maç izleme sitesi bizzat tarafımca test edilmiş ve onaylanmıştır. Üstelik zaten bu siteler dünyada milyonlarca takipçisi bulunan ama ülkemizde pek bilinmeyen ünlü sitelerdir.

Yine de zaman geçtikçe bu sitelerden biri veya birkaçı çalışmayabilir. Ben her zaman kontrol etmeye çalışacağım ama sizler de kontrol ederek bozuk bağlantıları ve artık kapanan yada düzgün çalışmayan siteleri aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bana bildirin. Böylece en kısa sürede listeye diğer kaliteli canlı maç izleme sitelerini ekleyerek gerekli güncellemeleri hemen yapabilirim.

Bir yazımın daha sonuna geldik. Umarım futbol severler için faydalı bir paylaşım olur. Eğer yazımı beğendiyseniz ve yararlı olduğunu düşünüyorsanız, sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da maçları yüksek kalitede yayınlarla ücretsiz izlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Bu listeye eklenmesi gereken başka maç izleme siteleri olduğunu düşünüyorsanız, lütfen yorumlarınızla bizi haberdar edin. Gerekli kontrolü yaparak eğer gerçekten kaliteliyse, bu listeye derhal ekleyeceğim. Böylece herkesin fayda göreceği bir sayfayı hep birlikte hazırlamış olacağız. Mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

Önceki İçerikAndroid Telefonda Steam Oyunlar Nasıl Oynanır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerikSim Kart Rehberi Temizleme 2019 Rehberde Aynı Kişiden İki Tane Var Birleştirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz