Ana Sayfa Teknoloji İnternet Chrome Eklentileri Eski Sürüm İndirme Önceki Versiyonları Yükleme

Chrome Eklentileri Eski Sürüm İndirme Önceki Versiyonları Yükleme

507
0

Chrome Extensions Archive sitesini ziyaret ederek tüm Google Chrome eklentilerinin eski sürümlerini bulup yükleyebilirsiniz. Üstelik üyelik yok, kaydolmak yok ve tamamen ücretsiz bir hizmettir.

Zaten sitenin ana sayfasını ziyaret ettiğiniz zaman Chrome eklentilerinin bir listesini göreceksiniz. Tabii ki bütün Google Chrome eklentilerini içermesi mümkün değil. Fakat sürekli güncellenerek arşivini genişletiyor. Eklentiler popülerliğine göre yani kaç kişinin kullandığına bakılarak sırlanıyor. Böylelikle en popüler eklentileri kolayca bulabilirsiniz.

select an extension

Ana sayfadaki listeden bir eklentiye tıkladığınız zaman bu eklentinin tüm eski sürümleri karşınıza çıkacak. Bu eski sürümü yüklemeden önce açıklamasına bakabilir hatta kaynak kodunu bile görebilirsiniz.

select a version to download

Eski sürümlerden ihtiyaç duyduğunuz versiyona tıklayın. Böylece Farklı Kaydet penceresi açılacak. Bilgisayarda bu eklentiyi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin. Böylece ZIP arşiv dosyası içinde bilgisayara kaydedilecek. WinRAR ile bu zip dosyasını dışarı çıkartıp sonrasında Chrome eklentileri sayfasına sürükle-bırak yaparak yükleyebilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz bu Chrome eklentilerinin önceki versiyonlarını yükleyebileceğiniz siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz