Ana Sayfa Programlar Chrome Şifrelerini Görme Programı Girilen Kaydedilen Şifreleri Bulma Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme

Chrome Şifrelerini Görme Programı Girilen Kaydedilen Şifreleri Bulma Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme

2644
0

2016-09-12_18-17-24

Google Chrome tarayıcısıyla giriş yaptığınız sitelerin şifrelerini görmek için ChromePass programını kullanabilirsiniz. Üstelik hem Türkçe dil desteği var hem de tamamen ücretsiz.

Kurulumsuz olan bu programı yüklemeniz gerekmiyor. Bilgisayara indirip çift tıklayarak çalıştırdığınız anda ana penceresi açılıyor ve Chrome da kayıtlı olan tüm şifreleri otmatik olarak gösteriyor.

Mesela Chrome tarayıcısıyla giriş yaptığınız için daha önce kaydedilen Facebook, Gmail, Adsense, Twitter, Instagram, Skype, WhatsApp, Hotmail gibi sitelerdeki şifrelerinizi bu yolla görebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 147 kb

ChromePass İndir

TR Dil Dosyasını İndir (Zip arşivi içindeki chromepass_lng.ini dosyasını masaüstüne çıkartın ve ChromePass programını kurduğunuz klasöre atın)

Chromepass aternatif indirme linki

Chrome da Yıldızlı Şifreleri Görüntüleme

Eğer Chrome tarayıcısında yıldızlı şifreleri görmek için eklenti arıyorsanız, Htmle Revealer and Password Revealer eklentisini tavsiye ediyorum. Eklentiyi yükledikten sonra yıldızlı şifrenin olduğu giriş sayfasını açın ve ekranın sağ üst köşesindeki eklentinin simgesine tıklayarak açılan menüden yeşil renkli ilk seçeneğe tıklayın. Böylece yıldızlı şifre yıldızsız olarak gerçek haliyle görünecektir.

Önceki İçerikFotomontaj Programı Türkçe Full İndir Ücretsiz ve Kolay
Sonraki İçerikAutoCad Dosya Açma Programı Ücretsiz İndir DWF Viewer

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz