Clean Master İndir Ücretsiz Bilgisayar Temizleme Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Clean Master kaliteli bir sistem temizleyici ve bilgisayar hızlandırıcıdır.

Windows bilgisayarlarda gereksiz dosyalar zamanla iyice birikerek performansın düşmesine ve bilgisayarın iyice yavaşlamasına sebep olur. Clean Master ile arada bir toptan bir temizlik operasyonu yapıp tüm işe yaramayan çöp dosyaları ve artık kullanılmayan gereksiz dosyaları silerek bilgisayarı hızlandırabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda çok fazla gereksiz dosyanın olmadığını sanıyorsanız, tarama yaptırdıktan sonra çok şaşıracağınızdan emin olun. Çünkü en azından uzun bir süredir internet tarayıcısını temizlemeden kullanıyorsanız, çok büyük miktarda çöp dosya birikmiş demektir. Fakat Clean Master programı web tarayıcı, sistem önbelleği, web önbelleği, ses ve video ve Windows kayıt defteri girdileri dahil olmak üzere tüm gereksiz dosyaları temizler. Böylece bilgisayarınız maksimum performansta çalışır.

Clean Master kullanması çok kolay. Öncelikle programı açtığınızda pencerenin sağ üst tarafında bulunan Scan Now butonuna tıklayın. Böylece bilgisayarı derinlemesine tarayacak ve tüm gereksiz dosyaları bulacak. Ardından Clean Now butonuna tıklayın. Böylece temizlik işlemi başlayacak. Hepsi bu kadar basit.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 5.5 MB

Clean Master İndir

Clean Master Alternatif İndirme Linki 1

Clean Master Alternatif İndirme Linki 2

Clean Master Ekran Görüntüleri

 


Yayımlandı

kategorisi