Ana Sayfa Programlar Çocuklar İçin Boyama Kitabı Programı Türkçe Ücretsiz İndir

Çocuklar İçin Boyama Kitabı Programı Türkçe Ücretsiz İndir

2596
0

Bilgisayarlar ve telefonlar artık hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Öyle ki, çocuklar her gün bilgisayar veya telefon başında saatlerini harcıyor. Üstelik bu süre zarfında zararlı şeyler öğrenebiliyor veya kötü videolar izleyebiliyorlar. Fakat bu durumu bir avantaja çevirmek mümkün. Mesela çocuğunuz için kullanması kolay olan ücretsiz bir resim boyama programı indirerek onun bilgisayar başında geçirdiği zamanı bir eğitime dönüştürebilirsiniz. Bu yazıda 3 adet en iyi resim boyama programını paylaşıyorum…

Türkçe Boyama Programı

2016-09-21_17-45-54

Şuan piyasadaki tek Türkçe boyama kitabı programı budur. Kullanması oldukça kolay olan bu program tam da çocuklara göredir.

Tamamen ücretsiz olan bu boyama programıyla çocuklar bilgisayarda resim çizip boyayabilir. Dilerseniz bu resimleri yazıcıdan çıktı alabilir ve çocuğunuza boyadığı resmi gösterebilirsiniz. Hatta bu programla çizdiğiniz resimleri boyasız olarak kağıda çıktısını alıp çocuğunuza boyaması için verebilirsiniz.

2016-09-21_17-45-34

NOT: İndirdiğiniz rar arşivi dosyasının içindeki boyamawin.exe dosyasına çift tıklayarak programı kurun. Ardından yine rar içindeki COMDLG32.OCX dosyasını, programı kurduğunuz klasöre atın.

Lisans: Ücretsiz

Boyut:

Dil: Türkçe

Boyama Programı indir

Kea Coloring Book

2016-09-21_17-55-34

Çocuklar bu program sayesinde resim yapmayı ve boyamayı öğrenebilir. Hatta renkleri tanımayı ve bu renkleri karıştırarak elde edilen renklerle resim boyamayı öğretebilirsiniz.

Çocukların kullanabilmesi için çok basit ve kolay kullanılır bir şekilde yapılmıştır. Böylece çocuklarınız bilgisayarda hem eğlenceli vakit geçirecek hem de faydalı şeyler öğrenecek.

Kea Coloring Book programının içerisinde resim çizmek için de güzel araçlar var. Dilerseniz kendi çizimlerinizi programa aktarabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.4 MB

Kea Coloring Book indir

Alternatif indirme linki

Boyama Kitabı 9: Küçük Canavarlar programı

2016-09-21_17-50-44

Bu programın içinde tam 50 sayfadan oluşan bir boyama kitabı var.

Bu kitabın her sayfasında çok güzel ve çocukların çok seveceği harika resimler mevcut. Böylece keyifli zaman geçirirken resim yapmayı öğrenecekler.

2016-09-21_17-51-03

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.8 MB
Önceki İçerikProShow Gold Türkçe İndir En İyi Slayt Yapma Programı Sunum Hazırlama
Sonraki İçerikTeklif Formu Hazırlama Programı Türkçe Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz