Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Counter Strike Tarzı Benzeri Oyunlar

Counter Strike Tarzı Benzeri Oyunlar

432
0

Gelmiş geçmiş en popüler oyunlardan biri olan Half-Life için üretilen bir moddan ibaret olan Counter Strike o kadar çok meşhur oldu ki insanlar onun bir mod olduğunu unuttu ve Half-Life oyununun çok ötesine geçmeyi başardı.

Peki Counter Strike gibi oynayabileceğimiz alternatif oyunlar yok mu? Üstelik ücretsiz olursa da tadından yenmez.

CS2D bildiğimiz klasik Counter Strike oyununun iki boyutlu yani 2D versiyonudur. Dolayısıyla bu oyunda farklı kamera açıları yoktur. Oyuna sadece tepeden bakabiliyorsunuz. Fakat bu sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Zira tamamen bedava olan bu oyunun temposu o kadar yüksek ki sizi resmen zorla içine çekiyor ve bağımlı hale getiriyor.

Örneğin bazı özelliklerinden söz edelim. Bir kere her şey bedava sunuluyor. Yani oyunda ücretli satılan tek bir şey bile bulamazsınız. Tıpkı CS’de olduğu gibi bu oyunda da çok sayıda silah seçeneği sunuluyor. Nişancı tüfekleri ve pompalı tüfekler de buna dahildir.

Oyuncuların yüklediği haritaları ve farklı oynanış senaryolarını kullanarak çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Ayrıca para, çanta ve zırh yada fırlatıcı tarzı oldukça fazla yardımcı item bulunmaktadır.

Oyun modları arasında ise zombi, ölüm maçı ve bayrak kapma gibi seçenekler sizi bekliyor.

2018 05 14 03 33 50 1

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Win 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
  • Boyut: 19 MB
Önceki İçerikMonitör Ölü Piksel Test Programı
Sonraki İçerikiPhone Safari Çerezleri Silme 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz