Ana Sayfa Teknoloji İnternet CSS Izgara Sayfa Düzeni Oluşturmak İçin En İyi 5 Site

CSS Izgara Sayfa Düzeni Oluşturmak İçin En İyi 5 Site

332
0

Artık web site tasarımı yapmak gerçekten çok kolay. Yapmanız gereken ilk şey sayfa düzeni oluşturmak. Eskiden bu işi HTML tablolar ile yaparlardı. Fakat tablolar sitenin açılmasını geciktirdiği için yani yavaş açıldığı için div etiketleriyle yapılan CSS sayfa düzenine geçildi.

Eğer bugüne kadar hiç CSS sayfa düzeni yapmadıysanız veya yaptığınız tasarımlar hoşunuza gitmediyse, sizlere sunacağım bu 5 internet sitesini ziyaret ederek hiçbir programa gerek kalmadan tamamen online bir şekilde CSS ızgara sayfa düzeni oluşturabilirsiniz.

Üstelik tek yapmanız gereken sunulan seçeneklerden dilediklerinizi seçmek. Geriye kalan her şey otomatik olarak yapılıyor. Böylece hayal ettiğiniz sayfa düzenini çok hızlı ve çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Dediğim gibi, tek yapacağınız şey satır, sütun, renk ve yazı gibi farklı parametreleri belirlemek ve CSS formatındaki kodları kopyalayıp kendi sitenize eklemekten ibaret. Hem de tamamen ücretsiz ve üyeliksiz yani kaydolmaya gerek kalmadan tüm bu işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

2018 05 07 00 12 06 1 1

1- Layoutit

2- Grid-Generator

3- Grid Designer

4- Grid Layout Generator

5- Grid Calculator

Önceki İçerikİsimden Aşk Uyumu Testi Yapmak İçin En İyi 10 Site
Sonraki İçerikWindows 10 İçin Fotoğraf Çerçeveleme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz