Deep Freeze İndir Sistem Koruma ve Sıfırlama Programı

Deep Freeze bilgisayardaki dosyalarınızı ve işletim sisteminin tüm ayarlarını kaydederek dondurur ve her bilgisayarı yeniden başlattığınızda kaydedilen ayarları yükler. Böylece yeni yapılan ayar değişiklikleri ve yeni eklenen dosyalar silineceği için bilgisayarınız tüm zararlı yazılımlardan ve başkalarının kurcalamasından korunmuş olur.

Deep Freeze programı birkaç kişinin kullandığı ortak bilgisayarlarda, internet kafelerde ve okuldaki bilgisayar laboratuvarında kullanılabilir. Böylece her önüne gelen kafasına göre yeni dosyalar indirip sağa sola kaydedemez ve sistemin ayarlarını asla bozamaz. Ayrıca evinizdeki kişisel bilgisayarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece her türlü virüs, casus yazılımı, tarayıcı reklam virüsleri ve hacker saldırısından korunmuş olursunuz. Çünkü bilgisayara hangi virüs bulaşırsa bulaşsın veya her kim sistem ayarlarını ne kadar bozarsa bozsun, bilgisayarı kapatıp açtığınızda her şey eskisi gibi normal olur ve düzgün çalışır.

Deep Freeze yeni sürümünde sizlere kapatıp açtığınızda silinmemesini istediğiniz dosyaları seçme ve ayarlama imkanı sunuyor.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 12.62 MB
Deep Freeze İndir
Deep Freeze Alternatif İndirme Linki

Deep Freeze Ekran Görüntüleri

Not: Ekran görüntüleri Softpedia.Com sitesinden alınmıştır.


Yayımlandı

kategorisi