Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım Delphi 2007/2009/2010 Görsel Eğitim Seti Türkçe İndir Ücretsiz

Delphi 2007/2009/2010 Görsel Eğitim Seti Türkçe İndir Ücretsiz

160
0

İnternette programlama dilleri için sınırsız kaynak var ve bunların pek çoğunu ya korsan sürüm olarak ya da tamamen ücretsiz olarak bilgisayara indirip çalışabilir ve öğrenmek istediğiniz dilde uzman bile olabilirsiniz.

Fakat internette programlama konusunda Türkçe kaynaklar gerçekten çok az sayıda bulunuyor ve bunların kalitesi de tartışılır derecede diyebilirim.

Delphi öğrenmek isteyen arkadaşlar bu açıdan çok şanslılar. Çünkü bu yazımda tamamen Türkçe dilinde hazırlanmış olan Delphi 2007-2009-2010 Görsel Eğitim Seti, paketinin tamamını paylaşıyorum.

Delphi Türkçe Eğitim Seti  Bedava Indir

İçerisinde toplam 170 video olan bu setin kalitesinden söz edecek olursak, piyasadaki en iyisi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Zaten izledikten sonra sizler de bana hak vereceksiniz.

Tüm ayrıntıları en anlaşılır bir dille basit bir şekilde anlatan bu eğitim seti sayesinde çok kolay bir biçimde Delphi’nin detaylarına vakıf olacak ve kendinizi bu alanda artık yetkin biri gibi hissedeceksiniz. Tabii ki zaman içinde daha fazla egzersiz yaparak kendinizi geliştirmeniz gerekecek.

Delphi 2007/2009/2010 Görsel Eğitim Setini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. Bu setin bedava olduğunu belirtelim.

Delphi Türkçe Eğitim Seti – 1 İndir

Delphi Türkçe Eğitim Seti – 2 İndir

Delphi Türkçe Eğitim Seti – 3 İndir

Delphi Türkçe Eğitim Seti – 4 İndir

  • İndireceğiniz setin dosya boyutu: 3,2 GB
  • Bu eğitim setinin lisansı: Ücretsiz
  • Desteklenen işletim sistemleri: Windows tümü
Önceki İçerikE-Posta Adresi Alma Nasıl Açılır? 2019 En Kolay ve Hızlı Yöntem
Sonraki İçerikEuro Truck Simulator 2 Türkçe İndir Demo 2.9 GB Kurulum Dosyası Tek Link

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz