Dev Secure İndir Türkçe Ücretsiz Antivirüs Programı USB Reklam Yazılımı Silme

Dev Secure Türk mühendislerin ürettiği çok başarılı bir antivirüs aracıdır. Tamamen bedava olarak sunulan ve hiçbir reklam içermeyen bu güvenlik programının dili Türkçe olduğu için kolayca kullanabilirsiniz.

Dev Secure programı sizi internetteki hacker tuzaklarından, bilgisayarınıza karşı yapılan özel hacker saldırılarından ve internet tarayıcısına bulaşan reklam virüslerinden korur. Örneğin masaüstü ekranın üzerinde görünen reklam pencerelerini kapatır, web tarayıcının ana sayfasını veya Google arama motorunu değiştiren virüsleri temizler ve araç çubuğu virüslerini kaldırır.

Dev Secure programı Cryptolocker olarak bilinen fidye virüslerine karşı da etkilidir. Bu virüsler bilgisayardaki önemli dosyalarınızı şifreleyerek ulaşmanızı engeller ve dosyanıza yeniden kavuşmak için sizden fidye istenir.

Dev Secure sizi internetten gelebilecek autorun, exe, solucan ve diğer zararlı virüslere karşı korur. Ayrıca kredi kartı hırsızlığı, online bankacılık dolandırıcılığı gibi olayların önüne geçer, USB virüslerine karşı korur, ve kişisel verilerinizin çalınmasını engeller. Bunların yanı sıra, Dev Secure programı DeepFreeze programıyla uyumlu çalışır.

Dev Secure programı çok hafiftir ve bilgisayarı hiç kasmaz. Çok düşük seviye donanıma sahip eski bilgisayarlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 12.5 MB
Dev Secure İndir
Dev Secure Alternatif İndirme Linki

Android için Dev Securie indir (Mobil)


Yayımlandı

kategorisi