Direkt İndirme Linki Veren Upload Siteleri 2022

Başka sitelere gitmeden doğrudan doğruya direkt indirme linki oluşturmak isteyenler için bu işlemi yapabilecekleri en iyi dosya yükleme sitelerini paylaşıyoruz.

Peki direkt indirme linki nasıl oluşturulur?

1. Gofile

Buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bu siteye dosyayı yükledikten sonra size aşağıdaki gibi bir indirme linki verecek. Bu linke tıklayınca ise aşağıdaki gibi bir indirme butonu çıkacak.

Bu butona sağ tıklayın ve açılan menüden “Bağlantı adresini kopyala” seçeneğini tıklayın. Böylece artık direkt indirme linkine sahip oldunuz. Şimdi istediğiniz yere yapıştırarak paylaşabilirsiniz.


2. WordPress.com

WordPress dünyanın en popüler ücretsiz blog sitesi açma platformudur. Sadece bir e-posta adresiyle kayıt olup kendinize özel şahsi bir web site açabilirsiniz. Ardından bu sitenin dosya alanına dilediğiniz kadar yeni dosyalar yükleyebilir ve indirme linkini istediğiniz her yerde özgürce paylaşabilirsiniz. Böylece başka sitelere gitmeye gerek kalmadan bu linke tıklayanlar direkt indirmeye başlar.

WordPress sitesini ziyaret etmek ve kayıt olmak için tıklayınız.


3. FileTransfer

Öncelikle buraya tıklayarak bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ardından sürükle bırak yaparak dilediğiniz dosyayı bu siteye yükleyin. Yükleme bitince indirme adresini gösterecek. Bu linke tıklayınca yukarıdaki resimde olduğu gibi indirme butonu göreceksiniz.

Bu butona sağ tıklayarak açılan menüden “Bağlantı adresini kopyala” seçeneğine tıklayın sonra da kopyalanan bu linki dilediğiniz yerde paylaşın çünkü bu direkt indirme linkidir.


Aynı yöntemi uygulayarak aşağıdaki alternatif dosya upload sitelerini de kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış.

4. MailBigFile

5. Workupload


Yayımlandı

kategorisi