Ana Sayfa Bilgi Küpü Donald Trump Ateist Mi, Hristiyan Mı, Müslüman Mı? Dini İnancı Nedir?

Donald Trump Ateist Mi, Hristiyan Mı, Müslüman Mı? Dini İnancı Nedir?

5902
0

635865304485781448 1723632830 Trump 1

Cumhuriyetçi partiden sürpriz bir şekilde aday olan ve çok daha büyük bir sürprizle ABD’nin 45.başkanı olmayı başaran Donald Trump acaba hangi dine mensup veya dinsiz bir ateist yada agnostik mi?

Phil-Donahue-Quote

Sosyal medyada sıkça paylaşılan yukarıdaki fotoğrafta yazılana bakacak olursak, Trump bir ateist diyebiliriz. Fakat ufak bir araştırmayla bunun uydurma olduğunu kendisinin böyle bir söz söylemediğini hatta o programda inançla ilgili hiçbir konuşma geçmediğini öğrendim.

Donald Trump kilisede evlenmiş ve seçimlerde pek çok yerde hristiyan olduğunu tanrıya inandığını açıklamıştır. Fakat bu açıklamayı çoğunluğu hristiyan olan bir ülkede başkan seçilebilmek için de yapmış olabilir. Nitekim kendisinin yaşam tarzına bakacak olursak, daha çok bir materyalisti veya dine karşı duyarsız birini görürüz.

Bana öyle geliyor ki, Donald Trump tanrı diye biri gerçekten var mı gibisinden sorularla hiç ilgilenmiyor. Zaten bedenden ayrı bir ruh fikrine inandığını da hiç sanmıyorum.

Tabii ki Donald Trump kendisinin bir hristiyan olduğunu söylediği müddetçe biz de öyle kabul edeceğiz fakat görünenin ve söylenenin ardına baktığımızda ABD’nin 45.başkanı bana daha çok agnostik bir materyalist gibi geliyor.

Main Qimg 017C33A055B7D2241C32Fe61Bd90A9E3 C 4

Önceki İçerikHD Tune İndir Hard Disk Bakım Onarma ve Hata Düzeltme Programı Optimizasyon
Sonraki İçerikAomei Partition Assistant Home Edition İndir Harddisk Bölme Sabit Disk Bölümleme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz