Dosya Birleştirme ve Bölme (Parçalama) Programı Türkçe Ücretsiz İndir

2016-11-17_14-57-19

Dosya Parçalayıcı/Birleştirici programı isminden de anlaşılacağı gibi bir dosyayı iki veya daha fazla dosyaya ayırabilir veya çok sayıda bölümden (numaralı partlardan) oluşan dosyaları birleştirerek tek dosya yapabilir.

Bilgisayarda bulunan büyük boyutlu bir dosyayı USB belleğe atamıyorsanız veya tek bir DVD’ye sığmıyorsa, dosyayı birkaç farklı dosyaya bölerek ufak boyutlu dosyalar halinde birkaç DVD’ye kopyalayabilir, parçalı (partlı) şekilde dosya upload sitelerine yükleyebilir veya iki USB belleğe aktarabilirsiniz.

Aynı şekilde parçaladığınız dosyaları yine bu programla birleştirerek tek bir dosya haline getirebilirsiniz. İnternetten indirilen çok parçalı (partlı) dosyaları da Dosya Parçalayıcı/Birleştirici sayesinde birleştirmek çok kolay.

Dosya Parçalayıcı/Birleştirici programının dili Türkçe olduğu için ve basit bir arayüzü bulunduğu için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zaten program sürükle bırak mantığı ile çalışıyor. Yani birleştirmek istediğiniz dosyaları programın penceresi üzerine sürükleyip bırakıyorsunuz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe
Boyut: 1 MB
Dosya Parçalayıcı/Birleştirici İndir
Dosya Parçalayıcı/Birleştirici Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi