Ana Sayfa Programlar Dosya ve Klasör Listesi Oluşturma Yazıcıdan Çıktı Alma Programı

Dosya ve Klasör Listesi Oluşturma Yazıcıdan Çıktı Alma Programı

390
0

Folder2List programı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde dosya ve klasör listeleri hazırlayabilir ve dışarı aktarabilir yada yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Dosyaları ve klasörleri bu programa aktararak doğrudan bir liste yapabilirsiniz. Tüm dosyaları veya klasörleri sürükle-bırak yaparak bu programa ekleyebilir ve liste haline dönüştürebilirsiniz.

Oluşturulan listeyi pdf, html, xml, csv veya txt formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ayrıca sayfa boyutunu, kenar boşlukları, sütunları ve sayfa düzenini ayarlayabilirsiniz.

Dosyalar ve klasörler için farklı profiller oluşturup kaydedebilir ve daha sonra tek tıkla bu profilden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde farklı dosya ve klasörler için farklı filtreler oluşturup kaydedebilirsiniz. Örneğin Exif, ID3, resim verileri (genişlik, yükseklik üretici, fotoğrafçı, şehir, lokasyon, sanatçı, albüm, süre) gibi bilgileri ve pdf bilgilerini (başlık, anahtar kelimeler, sayfa sayısı, yazar vs) listeye dahil edebilir veya filtre uygulayarak hariç tutabilirsiniz.

2018 05 13 12 22 01 1

Önceki İçerikSlayer Leecher Arama Çalışmıyor Hata Çözümü
Sonraki İçerikMonitör Ölü Piksel Test Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz