Dosya Yükleyerek Para Kazanma 2017-2018

Sponsorlu Bağlantılar

Filefare sitesine dilediğiniz kadar dosya yükleyip bu dosyaları indirecek kişiler üzerinden para kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken insanların ihtiyaç duyacağı dosyaları bulup yüklemek ve indirmek isteyenlerden yine sizin belirleyeceğiniz miktarlarda para ödemesini talep etmektir.

İnsanların dosyayı indirmek için ödeyeceği paranın sadece %6’sını Filefare alıyor ve yüzde 94 gibi çok büyük bir kısmı tamamen size kalıyor.

Fakat burada asıl önemli olan nokta insanların gerçekten en azından 1 dolar ödemeyi kabul edebileceği kadar değerli dosyaları bularak bu siteye yüklemektir. Daha sonra bu dosyanın linkini kopyalayıp kendi sitelerinizde veya sosyal medyada insanlarla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca eğer bu siteyi bir arkadaşınıza refer ederseniz, yani sizin vereceğiniz referans link üzerinden arkadaşınız bu servisi kullanmaya başlarsa, onun kazanacağı paraların yüzde biri kadarı da otomatikman sizin olacak.

Öncelikle siteye ücretsiz kaydolarak hesap açın.

Dosya yükleme sayfası aşağıdaki gibidir. Burada Price kısmına indirecek kişilerin ödemesi gereken ücreti dolar cinsinden giriyorsunuz. En az 1 dolar girmeniz gerekiyor.

Her gün kaç kişinin indirdiğini ve hesabınızda kaç para biriktiğini görmek için soldaki menüden Dashboard linkine tıklayınız.

FileFare sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap