Droid4X İndir Kurulumu Kullanımı Apk Oyun Yükleme Nasıl Kurulur Oynanır

Droid4X tamamen ücretsiz olarak sunulan bir Android emulatör yazılımıdır. Bu program sayesinde Android telefonlarda oynadığınız tüm oyunları bilgisayarda oynayabilirsiniz. Telefonun küçük ekranında ve sınırlı kontrollerle oynamaktan bıktıysanız, bilgisayarın geniş ekranı, klavyesi ve faresinden faydalanark Android APK oyunlarını çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyun kolu (çubuğu) ile de Android oyunları oynamak mümkün. Hatta Droid4X istemcilerini telefona yükleyerek telefonunuzu tıpkı bir oyun çubuğu olarak kullanabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 9 MB

Droid4X İndir

Droid4X programı nasıl kurulur?

2016-11-01_17-45-44

İndirdiğiniz program dosyasını normal bir program kurar gibi Next diyerek kurun. Çalıştırdığınız zaman açılan ekrandaki simgelerden Google Play Mağazası ikonuna fareniz ile tıklayın. Açılacak ekranda sizden giriş yapmanız istenecek. Android telefonda kullandığınız Google Gmail adresini buraya yazarak giriş yapın. Eğer Android hesabınız yoksa, yine bu ekrandaki kaydolma seçeneğine tıklayarak yeni hesap açın. E-posta (Gmail) adresinizi yazarken @ işareti çalışmazsa, normal bilgisayar tarayıcınızı açıp @ işaretini klavyeden yazın ve kopyalayın. Ardından DroidX program ekranındaki ilgili yere yapıştırarak bu sorunu çözün.

Giriş yaptıktan sonra artık istediğiniz oyunu mağazadan bilgisayara indirip yükleyerek direk oynayabilirsiniz.

Yüklediğiniz bütün oyunları fare (mouse) ile oynayabilirsiniz. Ama dilerseniz fare komutlarını kaydederek bu komutları klavye tuşlarına atayabilirsiniz. Program penceresinin sol tarafındaki klavye simgesine tıklayın ve  fare komutunu ekranda çizerek veya tıklayarak gerçekleştirin. Ardından yukarıda yer alan Save butonuna tıklayın. Böylece sadece klavyeyi kullanarak oyunları oynayabilirsiniz.

2016-11-01_17-49-50

Droid4X tanıtım vidoesu izle:

Droid4X İndir


Yayımlandı

kategorisi