Ana Sayfa Programlar Dubstep Yapma Programı Elektronik Dans Müziği Hazırlama Yazılımı PC İçin

Dubstep Yapma Programı Elektronik Dans Müziği Hazırlama Yazılımı PC İçin

711
0

dubstepcube dubstep maker

Dubstep Cube programı Windows için ücretsiz olarak sunulan ve tamamen dubstep müzikler oluşturmaya odaklanan bir yazılımdır.

Bu programın içinde kullanıma hazır olarak gelen çok sayıda ritim ve müzik parçaları bulunmaktadır. Bunlar içinden hoşunuza gidenleri seçerek kolaylıkla dubstep müzikler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca bu hazır sesleri karıştırarak harika miksler yaratabilir ve senkronize ederek şahane besteler yapabilirsiniz. Senkronizasyon sonucunda artık bu miksler ayrı bir ses olarak değil, müziğin doğal bir parçası gibi hissedilmektedir. Fakat yaptığınız besteleri bilgisayara kaydetmek için bir ses kaydetme programı kullanmanız gerekiyor. İnternette ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Mesela en iyilerden biri olan Moo0 programını buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca bu programın çalışması için Adobe Air eklentisini bilgisayara yüklemeniz gerekiyor.

LLMS (Alternatif Program)

LLMS dubstep software

LMMS  ücretsiz bir müzik besteleme suitidir ve bu program yardımıyla ücretsiz dubstep tarzı müzikler yaratabilirsiniz. Eğer üstteki programı beğenmediyseniz, alternatif olarak bunu kullanabilirsiniz. Bu programla yaptığınız besteleri bilgisayara WAV veya OGG dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Üstteki programdan farkı ve avantajı budur.

LMMS programını indirmek için tıklayınız.

Önceki İçerikMagnet Linki Torrent Dosyasına Dönüştürme Sitesi
Sonraki İçerikWindows 10 Arama Çalışmıyorsa Kesin Çözüm Burada 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz